13:00Stefano Baldoni - Germain Gigounon
13:451. FC Heidenheim - 1. FC Magdeburg
13:45Arminia Вielefeld - Greuther Furth
13:45Mariupol - Zorya Luhansk
14:00FC Kaluga - FC Metallurg Lipetsk
14:00FC Kvant Obninsk - FC Dynamo Bryansk
14:00Navbahor Namangan - Buhara FK
14:00Ekenäs IF - AC Oulu
14:00HIFK - KPV
14:00Energetik-BGU - FC Volna Pinsk
14:00Real Madrid - Levante (beIN SPORTS HD 2)
14:00Gençlerbirliği - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Quezon City Capitals - Pasay Voyagers
14:15FC Sokol Saratov - Rotor Volgograd II
14:15FC Spartak Moskova II - FC Chertanovo Moskova
14:15Sieber/Jahn - Junaid/Pel
14:30FC Sioni Bolnisi - FC Samtredia
14:30Liaoning Whowin F.C. - Shanghai Shenxin F.C.
14:30Nantong Zhiyun - Shaanxi Athletic
14:30FC Spartak Trnava - FK Senica
14:30Madura United - Persipura Jayapura
14:30Chelsea - Manchester United (S SPORT HD)
14:45FC Shinnik Yaroslavl - Luch Vladivostok
14:45FK Ventspils - FK Spartaks Jūrmala
14:45PFC Slavia Sofia - Septemvri Sofia
14:45FC Ryazan - FC Zorky Krasnogorsk
14:45SC Fortuna Köln - FC Energie Cottbus
14:45SG Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
14:45Sara Sorribes Tormo - Anastasia Grymalska
15:00Rapid București - CS Afumaţi
15:00Middelfart G&BK - BK Avarta
15:001. FC Kaiserslautern - KFC Uerdingen 05
15:00Rot-Weiß Oberhausen - TV Herkenrath
15:00Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
15:00KS Kastrioti - FK Kukësi
15:00KF Laçi - Teuta Durrës
15:00Hillerod - Akademisk Boldklub
15:00TSV 1860 München - Eintracht Braunschweig
15:00Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
15:00SV Heimstetten - FC Pipinsried
15:001. FC Saarbrucken - 1. FSV Mainz 05 II
15:00Sputnik Rechica - FC Osipovichi
15:00Nikopol-NPHU - MFC Kremin Kremenchuk
15:00Kariobangi Sharks - Sofapaka F.C.
15:00MGTU Magnotogorsk - VyatGU Kirov
15:00Satria Muda BritAma Jakarta - Dell Aspac Jakarta
15:05Gil/Matos - Dischinger/Falcao
15:15Leningradets - FC Dnepr Smolensk
15:15ND Mura 05 - Rudar Velenje
15:15FC Wacker Innsbruck II - Kapfenberger SV
15:15Trapani Calcio - Rieti
15:30Paganese Calcio 1926 - Calcio Catania
15:30Lokoko Bisons - Tampereen Pyrinto II
15:45Kolossos Rodou - GS Kymis
15:45Rethymno Cretan Kings - AEK Athens B.C.
15:45Peristeri B.C. - Holargos
15:45BC Körmend - UNIQA Euroleasing Sopron
15:45Joao Domingues - Philip Henning
16:00Medipol Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Roma - SPAL (beIN SPORTS HD 3)
16:00ZSK Gazprom-Ugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
16:00Örkelljunga VK - Vingåker
16:00Baia Mare - VC Unic Piatra Neamţ
16:00Falkenberg - Södertelge VBK
16:00Kommunalnik Mogilev - Haritaid Minsk
16:00Bornova Belediye Spor - Alanya
16:00Roma - S.P.A.L. 2013
16:00Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín
16:00Hermannstadt - FC Astra Giurgiu
16:00Stade Brestois 29 - FC Lorient
16:00İstanbul BFK - Kayserispor
16:00Ascoli Calcio 1898 - Carpi F.C. 1909
16:00A.S. Cittadella - Brescia Calcio
16:00Cosenza Calcio - Foggia Calcio
16:00FC Nizhniy Novgorod - FC Torpedo Armavir
16:00FC Fakel Voronezh - FC Tambov
16:00FC Rotor Volgograd - FC Mordovia Saransk
16:00FC Khimki - FC Tümen
16:00FC Avangard Kursk - FC Tom Tomsk
16:00ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom
16:00ZKS Olimpia Zambrów - KS Legionovia Legionowo
16:00KS Wierzyca Pelplin - Lech Poznań II
16:00JKS Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin II
16:00Gornik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
16:00Orlęta Radzyń Podlaski - Wisla Pulawy
16:00GPTS Avia Świdnik - Podlasie
16:00Wislanie Jaskowice - MKS Czarni Połaniec
16:00Sola Oswiecim KS - Spartakus Daleszyce
16:00Stal Rzeszów - Motor Lublin
16:00ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
16:00Everton AFK - Wilton United
16:00Fermoy - Avondale United
16:00Ringmahon Rangers - Riverstown
16:00Leeds AFC Cork - Ballinhassig
16:00Casement Celtic - UCC
16:00NK Rudeš - NK Osijek
16:00Al Sharjah - Ajman Club
16:00Bischofswerdaer 08 - Berliner FC Dynamo
16:00WSC Hertha Wels - ATSV Stadl-Paura
16:00FC Langenegg - FC Kitzbuhel
16:00Darul Takzim FC - Terengganu FA
16:00Panathinaikos - Panionios G.S.S.
16:00Liria IF - Albertslund
16:00Tuse IF - DMI
16:00Astana - Ordabası
16:00Gabala - Neftchi Baku PFK
16:00FC Strogino Moskova - FC Torpedo Moskova
16:00JK Narva Trans - FC Flora Tallinn
16:00Pahtakor Taşkent - Lokomotiv FK
16:00Raufoss IL - Idrettsforeningen Fram
16:00Pietà Hotspurs F.C. - Valletta F.C.
16:00AB Tårnby - Herlev IF
16:00Oure - B 1909
16:00FSV Erlangen-Bruck - SV Seligenporten
16:00SpVgg Jahn Forchheim - Würzburger Kickers II
16:00SSV Jahn Regensburg II - SV Pullach
16:00Zena - Hunfelder SV
16:00TSV Schwaben Augsburg - TSV Kottern-St. Mang
16:00SV Rot-Weiß Hadamar - SpVgg Neu-Isenburg
16:00SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV Buchonia Flieden
16:00Turk Gucu Friedberg - Giessen
16:00SC Waldgirmes - KSV Hessen Kassel
16:00FK Arendal - Flekkerøy IL
16:00Brattvåg IL - Nardo FK
16:00Egersunds IK - SK Vard Haugesund
16:00IL Hødd - Kjelsås Fotball
16:00Skeid Fotball - Bryne FK
16:00Alta IF - Moss FK
16:00Asker Fotball - Bærum SK
16:00Grorud IL - Fredrikstad FK
16:00Nybergsund IL-Trysil - Hønefoss BK
16:00FK Vidar - IL Stjørdals-Blink
16:00Zvijezda 09 - NK GOŠK Gabela
16:00Tuzla City - FK Mladost Doboj Kakanj
16:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Željezničar Sarajevo
16:00Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Mbombela United
16:00Stade Nyonnais - Stade Lausanne-Ouchy
16:00Bright Stars FC - SC Villa
16:00Vipers S.C. - Nyamityobora
16:00FC Alnada Nazareth - Bnei HaGolan VeHaGalil
16:00FC Prishtina - Kek-U
16:00PFC Lokomotiv Sofia - PFC Litex Lovech
16:00Chicken Inn F.C. - Bulawayo Chiefs
16:00FC Independiente II - Huracan II
16:00Boca Juniors II - C.A. Rosario Central II
16:00Al Ahed - Shabab Al-Ghazieh
16:00Sydvest 05 - Skive IK
16:00B.93 Copenhagen - Skovshoved IF
16:00Sollentuna FK - Rynninge IK
16:00NK Lučko - NK Sesvete
16:00NK Varaždin - NK Zadar
16:00Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna
16:00Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
16:00Örebro Syrianska IF - Vänersborgs IF
16:00RKS Radomiak Radom - Pogon
16:00Stabaek II (Bekkestua) - FK Mjølner
16:00Copenhagen Wolfpack - Team FOG Næstved
16:00Frøya Basket - Nidaros Jets Trondheim
16:00BC Odessa - Kiev Basket
16:00North West Eagles - Western Cape Mountaineers
16:00AEK Larnaca B.C. - Keravnos B.C.
16:00Socar Petkimspor - Manisa Belediye
16:00Davao Occidental Tigers - Mandaluyong El Tigre
16:00Pedro Sousa - Nicolaas Scholtz
16:00Julia Goerges - Belinda Bencic
16:00Francisco Cerundolo - Joao Souza
16:00Gael Monfils - Diego Sebastian Schwartzman
16:00John Isner - Ernests Gulbis
16:00Taro Daniel - Sandro Ehrat
16:00Arthur Rinderknech - Tobias Simon
16:00Filippo Baldi - Ugo Humbert
16:00Myrtille Georges - Chloe Paquet
16:05Al-Wahda S.C.C. - Al Dhafra Club
16:05Hatta Club - Al-Thaid Sharjah
16:15Foroyar - Boldklubben 1903 II
16:30FC Ufa - FC Rubin Kazan
16:30FC Augsburg - RasenBallsport Leipzig
16:30VfL Wolfsburg - FC Bayern Munich
16:30Bayer 04 Leverkusen - Hannover 96
16:301. FC Nuremberg - TSG 1899 Hoffenheim
16:30VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
16:30Molde FK - Sarpsborg 08 FF
16:30Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
16:30Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
16:30Carmarthen Town A.F.C. - Bala Town F.C.
16:30Cefn Druids A.F.C. - Cardiff Metropolitan University
16:30Llandudno - Aberystwyth Town F.C.
16:30Bogense G&IF - Odense BK II
16:30Flemlose-Haarby - Norre Aaby IK
16:30SC Weiz - SC Kalsdorf
16:30FB - BK Skjold
16:30HB - Nexø Boldklub Bornholm
16:30Rønne fB - Tarnby FF
16:301. SK Prostějov - FC Vítkovice
16:30Nakskov BK - Køge BK
16:30Koge Nord - Haslev FC
16:30US Monastir - CS Hammam-Lif
16:30Stade Gabésien - Étoile du Sahel
16:30Tataouine - CA Bizertin
16:30Kolding B - Silkeborg IF
16:30Baroka F.C. - Lamontville Golden Arrows F.C.
16:30Free State Stars - Bidvest Wits F.C.
16:30Bahlinger SC - Spielberg
16:30Neckarsulmer Sport-Union - FV Ravensburg
16:30SV Oberachern - FSV 08 Bissingen
16:30TSV Ilshofen - SV Linx
16:30Karbach - 1. FC Kaiserslautern II
16:30FSV Jägersburg - Engers
16:30FV 07 Diefflen - Hassia Bingen
16:30SC 07 Idar-Oberstein - VfB Dillingen
16:30TSG Pfeddersheim - Rot-Weiss Koblenz
16:30TSV Schott Mainz - FC Arminia Ludwigshafen 03
16:30TuS Mechtersheim - Emmelshausen
16:30Chebba - Avenir Sportif de Kasserine
16:30Ajax Cape Town F.C. - Ubuntu Cape Town
16:30Royal Eagles - TS Galaxy
16:30TS Sporting - Stellenbosch
16:30AS Slimane - Association sportive de Djerba
16:30OC Kerkennah - ‪Sporting Club Ben Arous
16:30CS Korba - Olympique Béja
16:30Malkiya Club - Al Hala SC
16:30VfL Wolfsburg - Robert Lewandowski
16:30FC Rijnsburgse Boys - VV Katwijk
16:30Excelsior Maassluis - Kozakken Boys
16:30GVVV Veenendaal - SV Spakenburg
16:30KS Skra Czestochowa - Błękitni Stargard Szczeciński
16:30Sparta Rotterdam II - AFC '34
16:30BC Tsmoki-Minsk - BC Nizhny Novgorod
16:30Marcel Granollers - Mackenzie Mcdonald
16:30Balzerani/Summaria - Sude/Leite
16:30Guido Pella - Jurgen Zopp
16:30Sebastian Ofner - Ruben Bemelmans
16:30Alicia Barnett - Arlinda Rushiti
16:30Eden Silva - Greta Arn
16:30Yasmin Mansouri - Lou Adler
16:59Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
17:00Iraklis Thessaloniki V.C. - AO Kifisias Volleyball Club
17:00Lakkapaa - Romero
17:00Savo - VaLePa
17:00Transgaz-Stavropol - MGTU
17:00Vitória S.C. - Esmoriz GC
17:00Tekhnolog-Belogorie - VC Vladimir
17:00Sport Club Municipal Craiova - Zalău
17:00Saaremaa - RTU-Robezsardze
17:00BK Tromsø - Forde
17:00Krakow AZS - MCKiS Jaworzno
17:00Tofaş - Bigadiç
17:00Astec Triglav - MTB Maribor
17:00A.F.C. Bournemouth - Southampton
17:00Cardiff City - Fulham
17:00Manchester City - Burnley
17:00Newcastle United - Brighton & Hove Albion
17:00West Ham United - Tottenham Hotspur
17:00Wolverhampton Wanderers - Watford
17:00FC Vorskla Poltava - FC Dynamo Kyiv
17:00Aston Villa - Swansea City
17:00Brentford - Bristol City
17:00Hull City - Preston North End
17:00FC Nordsjælland - FC Midtjylland
17:00Ipswich Town - Queens Park Rangers
17:00Nottingham Forest - Norwich City
17:00Rotherham United - Bolton Wanderers
17:00Reading - Millwall
17:00Stoke City - Birmingham City
17:00Wigan Athletic - West Bromwich Albion
17:00Dalkurd FF - Örebro SK
17:00Celtic - Hibernian
17:00Heart of Midlothian F.C. - Aberdeen
17:00St. Mirren - Kilmarnock
17:00Livingston - Dundee
17:00Motherwell - St. Johnstone F.C.
17:00Gorica - NK Maribor
17:00Blackpool - AFC Wimbledon
17:00Bradford City - Rochdale
17:00Peterborough United - Accrington Stanley
17:00Charlton Athletic - Barnsley
17:00Plymouth Argyle - Burton Albion
17:00Shrewsbury Town - Sunderland
17:00Bristol Rovers - Oxford United
17:00Luton Town - Walsall
17:00Doncaster Rovers - Gillingham
17:00Portsmouth - Fleetwood Town
17:00Wycombe Wanderers - Scunthorpe United
17:00Southend United - Coventry City
17:00Bury - Notts County
17:00Oldham Athletic - Port Vale
17:00Lincoln City - Cambridge United
17:00Forest Green Rovers - Cheltenham Town
17:00Crawley Town - Newport County
17:00Milton Keynes Dons - Northampton Town
17:00Stevenage - Crewe Alexandra
17:00Swindon Town - Mansfield Town
17:00Macclesfield Town - Carlisle United
17:00Morecambe - Colchester United
17:00Grimsby Town - Exeter City
17:00Yeovil Town - Tranmere Rovers
17:00Alloa Athletic - Partick Thistle
17:00Dundee United - Inverness
17:00Dunfermline Athletic - Queen of the South
17:00Greenock Morton - Falkirk
17:00Ross County - Ayr United
17:00FC Zenit Saint Petersburg II - SKA-Khabarovsk
17:00Soçi - FC Sibir Novosibirsk
17:00FC Baltika Kaliningrad - FC Krasnodar II
17:00Beith - Linlithgow Rose F.C.
17:00Degerfors IF - Östers IF
17:00GAIS - Landskrona BoIS
17:00Albion Rovers - Formartine United
17:00Berwick Rangers - Gretna F.C.
17:00Brora Rangers FC - Coldstream
17:00Cowdenbeath - Clyde F.C.
17:00Cove Rangers FC - Auchinleck Talbot F.C.
17:00Edinburgh City FC - Civil Service Strollers
17:00Deveronvale F.C. - Stirling University F.C.
17:00East Kilbride - Spartans FC
17:00Gala Fairydean Rovers FC - East Stirlingshire F.C.
17:00Elgin City F.C. - Whitehill Welfare F.C.
17:00Edusport Academy - Fraserburgh
17:00Peterhead - Kelty Hearts
17:00Stirling Albion - Queen's Park F.C.
17:00Rothes - Annan Athletic F.C.
17:00MKS Bytovia Bytów - OKS Odra Opole
17:00Real Oviedo - CA Osasuna
17:00Enosis Neon Paralimni FC - Anorthosis Famagusta FC
17:00East Fife F.C. - Brechin City
17:00Arbroath F.C. - Dumbarton
17:00Curzon Ashton - Telford United
17:00Kidderminster Harriers - F.C. United of Manchester
17:00Darlington - Boston United
17:00Brackley Town - Spennymoor Town F.C.
17:00Raith Rovers - Stranraer
17:00Montrose F.C. - Airdrie United
17:00Stenhousemuir - Forfar Athletic
17:00Nuneaton Town - Bradford Park Avenue
17:00Dartford - Dulwich Hamlet F.C.
17:00East Thurrock United - Hungerford Town F.C.
17:00Cova da Piedade - Portimonense S.C.
17:00Amora F.C. - C.F. Os Belenenses
17:00Valenciano - Vitoria Guimaraes
17:00Ballymena United F.C. - Dungannon Swifts F.C.
17:00Coleraine F.C. - Crusaders F.C.
17:00Ards F.C. - Linfield F.C.
17:00Glentoran Belfast United - Glenavon F.C.
17:00Cliftonville F.C. - Warrenpoint Town F.C.
17:00FK Voždovac - FK Mladost Lučani
17:00FK Liepāja - FS METTA/Latvijas Universitāte
17:00Union Gurten - Deutschlandsberger SC
17:00FC Dornbirn 1913 - SV Wörgl
17:00BATE Borisov - FC Gorodeya
17:00Fylde - Chesterfield
17:00Billericay Town F.C. - Taunton Town F.C.
17:00Concord Rangers - Dover Athletic
17:00Blyth Spartans A.F.C. - York City
17:00Alfreton Town - St Neots Town
17:00Barnet - Braintree Town
17:00Chippenham Town F.C - Maidenhead United
17:00Aldershot Town - Kettering Town
17:00Chorley - Barrow
17:00Eastbourne Borough - Slough Town F.C.
17:00Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
17:00Haringey Borough - Poole Town F.C.
17:00Eastleigh - Hampton & Richmond Borough
17:00Harrogate Town - Wrexham
17:00Guiseley - Stourbridge
17:00Ebbsfleet United - Worthing FC
17:00Gloucester City - Bromley
17:00Hemel Hempstead Town - Oxford City
17:00Stockport County - Altrincham
17:00Weston-super-Mare - Bath City
17:00Torquay United - Winchester City FutbolClub
17:00Maidstone United - Leyton Orient
17:00Southport - Ashton United F.C.
17:00Hitchin Town F.C. - Leatherhead
17:00Marine F.C. - Salford City F.C.
17:00Hartlepool United - Kidsgrove Athletic F.C.
17:00Witton Albion - Solihull Moors
17:00Wealdstone - Sutton United
17:00Warrington Town F.C. - Halifax Town
17:00Metropolitan Police F.C. - Havant & Waterlooville
17:00Woking - Welling United
17:00Maccabi Tel Aviv F.C. - Ironi Sport Hadera F.C.
17:00Kerala Blasters FC - Delhi Dynamos FC
17:00FK Budućnost Podgorica - FK Mladost Podgorica
17:00Bamber Bridge F.C. - Basford United FutbolClub
17:00Buxton F.C. - North Ferriby United
17:00Stafford Rangers - Hyde United
17:00Lancaster City F.C. - Scarborough Athletic F.C.
17:00Nantwich Town F.C. - Workington A.F.C.
17:00Matlock Town F.C. - Hednesford Town
17:00A.F.C. Hornchurch - Tonbridge Angels
17:00Stalybridge Celtic - Farsley Celtic
17:00Whitby Town - Mickleover Sports F.C.
17:00Bishop's Stortford - Corinthian-Casuals FC
17:00Dorking Wanderers - Wingate & Finchley F.C.
17:00Carshalton Athletic F.C. - Potters Bar Town F.C.
17:00Kingstonian F.C. - Harlow Town F.C.
17:00Bognor Regis Town F.C. - Margate
17:00Lewes F.C. - Folkestone Invicta
17:00Enfield Town F.C. - Whitehawk
17:00Bedworth United F.C. - Alvechurch
17:00Banbury United - Royston Town
17:00Halesowen Town - Needham Market F.C.
17:00Biggleswade Town F.C. - Coalville Town F.C.
17:00Rushall Olympic F.C. - St Ives Town
17:00King's Lynn Town F.C. - Rushden & Diamonds
17:00Stratford Town - Leiston F.C.
17:00Lowestoft Town - Barwell F.C.
17:00Chesham United F.C. - Tiverton Town F.C.
17:00Frome Town F.C. - Gosport Borough
17:00Merthyr Town FC - Beaconsfield
17:00Staines Town - Basingstoke Town
17:00Hartley Wintney F.C. - Kings Langley
17:00Harrow Borough - Dorchester Town
17:00Hendon F.C. - Wimborne Town F.C.
17:00Weymouth - Walton Casuals F.C.
17:00South Shields - Gainsborough Trinity
17:00Vitoria - Barakaldo CF
17:00FC Dinamo Batumi - FC Kakheti Telavi
17:001. Sand - TSV Aubstadt
17:00DJK Gebenbach - Würzburger Kickers
17:001. FC Sonthofen - DJK Vilzing
17:00SpVgg Hankofen-Hailing - TSV 1865 Dachau
17:00SC Velbert - 1. FC Bocholt
17:00VfB Homberg - VfB 03 Hilden
17:00TB Uphusen - VfL Oythe
17:00Åtvidabergs FF - Ängelholms FF
17:00Farnborough - Salisbury City
17:00Swit Skolwin - KKS 1925 Kalisz
17:00Magra - ASM Oran
17:00West Ham United - Harry Kane
17:00Utsiktens BK - Tvååkers IF
17:00Oskarshamns AIK - Grebbestad
17:00Skövde AIK - Torns IF
17:00Team TG - Vasteras
17:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
17:00West Ham - Tottenham (beIN SPORTS HD 2)
17:00Newcastle - Brighton (beIN SPORTS HD 4)
17:00Wolves - Watford (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Mekan: Liepaja - BK Ventspils
17:00Tallinna Ulikool Kalev - BS Ogre
17:00PBC Lokomotiv Kuban - BK VEF Rīga
17:00BC Lietuvos Rytas - BC Šiauliai
17:00Kauhajoen Karhu - Nokia
17:00UU-Korihait Uusikaupunki - Kataja Basket Club
17:00S.L. Benfica - S.C. Lusitânia
17:00URFU Uralmash - PGAFKSiT Volga Region
17:00ACS Targu Jiu - Aurel Vlaicu
17:00AE Psuxikou - Diagoras Dioprideon
17:00AS Apollon Patras - Koroivos B.C.
17:00Ermis Agias - Harilaos Trikoupis
17:00Marousi - Iraklis
17:00Ethnikos Piraeus - Amyntas Dafnis
17:00Ognivo Szczecin - MKK Gniezno
17:00KS Start Dobrodzien - Unia Tarnow
17:00UMK PBDI Torun - MKS Sokol Miedzychod
17:00Karen Khachanov - Daniil Medvedev
17:00Daniell/Koolhof - Benneteau/Pouille
17:00Jordi Arconada - Oliver Crawford
17:00Popescu/Jorge - Goering/Pislak
17:00Louise Kwong - Emily Fanning
17:00Alex Molcan - Evan Furness
17:00Alycia Parks - Pamela Montez
17:00Layne Sleeth - Alexandra Damaschin
17:04Koping Stars - Jämtland Basket
17:15Valencia CF - CD Leganés
17:15PFC Botev Plovdiv - PFC Cherno More Varna
17:15Valencia - Leganes (beIN SPORTS HD 2)
17:20BC Pieno žvaigždės - Panevezys Lietkabelis
17:25Umm Salal SC - Katar SC
17:25Al-Arabi - Al-Ahli
17:30Associação Académica de Espinho - AAS Mamede
17:30Lukoil Neftohimik - Dobrudja 07
17:30Shakhtar Soligorsk - VC Legion
17:30VBF RIG Falköping - Habo
17:30Hylte Halmstad - Sollentuna
17:30Al Ahly SC - Al-Gharafa Sports Club
17:30Sanat Naft Abadan F.C. - Tractor Sazi
17:30SD Amorebieta - Real Oviedo II
17:30US Vibonese Calcio - Sicula Leonzio
17:30BK Valmiera - Jūrmalas Sports
17:30Türk Telekom B.K. - Beşiktaş
17:30BC Avtodor - BC Enisey
17:30Al Ahly Cairo - Groupe Sportif Petroliers Alger
17:30Johannes Haerteis - Gleb Sakharov
17:30Benoît Paire - Alexei Popyrin
17:30Nikles/Salman - Borsos/Nagy
17:30Anshba/Potocnik - Di Sarra/Colmegna
17:44Leny Mitjana - Ivan Gakhov
17:45Al-Salmiya SC - Kazma Sporting Club
17:45Al-Shabab SC - Al Tadamun SC
17:45ASCB Boeny - GNBC
17:50Ettifaq Dammam - Al-Ahli SC
18:00VK Karbo Benátky nad Jizerou - VK České Budějovice
18:00VK Zlín - Kladno
18:00Pamvochaikos - Foinikas Syroy
18:00ASC Nizhny Novgorod - Grozny
18:00Iskra - Barnaul Üniversitesi
18:00Club Italia - Taviano
18:00Presov - Zvolen
18:00SC Caldas - Viana Casa Peixoto
18:00S.C. Espinho - A. J. F. Bastardo
18:00UBE L'Illa Grau - Textil Santanderina
18:00VC Stroitel Minsk - BATE-BGU
18:00Cluj Üniversitesi - Dinamo Romprest Bükreş
18:00Steaua Bucuresti - CS Arcada Galati
18:00Campia Turzii - CSM Agronomia Bucuresti
18:00TV Amriswil Volleyball - Geneva
18:00Zwolle - VoCASA
18:00Neemeco - Audentese SG Noortekoondis
18:00Daugavpils Universitāte - VK Rivaal Rakvere
18:00SK Limbazi - Bigbank Tartu
18:00Jekabpils Lusi - VK Selver Tallinn
18:00İstanbul BB II - Egirdir Elma
18:00Teuta Durres - Studenti Tirana
18:00Nimburk - Tesla Brno
18:00Paris Saint-Germain F.C. - Amiens SC
18:00TSV Hartberg - SK Rapid Wien
18:00Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck
18:00LASK Linz - Rheindorf Altach
18:001. FC Slovácko - Teplice
18:001. FK Příbram - Jablonec
18:00Banik Ostrava - MFK Karviná
18:00SKS Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
18:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
18:00K.S.V. Roeselare - Royale Union Saint-Gilloise
18:00O'Higgins F.C. - Colo-Colo
18:00FC Lausanne-Sport - FC Schaffhausen
18:00S.C. Espinho - Académico de Viseu FC
18:00FK Poprad - Partizán Bardejov
18:00Apollon Limassol - Ermis Aradippou
18:00CA Los Andes - William Brown
18:00FK AS Trenčín - FC Nitra
18:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - ŽP Šport Podbrezová
18:00ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
18:00ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce
18:00MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce
18:00Debreceni VSC - Paksi SE
18:00Diósgyőri VTK - Újpest
18:00Várda SE - Mezőkövesd-Zsóry SE
18:00MTK Budapest - Budapest Honvéd
18:00Szombathelyi Haladás - Videoton
18:00OC Khouribga - Raja Casablanca
18:00FK Qarabağ - Sabail
18:00Real Valladolid II - Cultural y Deportiva Leonesa
18:00Athletic Bilbao II - CD Mirandés
18:00SV Eintracht Trier 05 - SV Röchling Völklingen
18:00TuS Koblenz - FC Hertha Wiesbach
18:00FK Sarajevo - FK Sloboda Tuzla
18:00FC Zimbru Chișinău - FC Zaria Bălți
18:00Shabab Al Khaleel - Jabal Al Mukaber
18:00GKS Bełchatów - Elana Toruń
18:00PSG - Amiens (beIN SPORTS HD 3)
18:00BC UNICS - Basket Zielona Góra
18:00P.A.O.K. B.C. - Promitheas Patras
18:00ČEZ Basketball Nymburk - Sluneta Usti nad Labem
18:00BK JIP Pardubice - Olomoucko
18:00Academic Sofia - Balkan Botevgrad
18:00BC Spartak Pleven - BC Yambol
18:00BC Krka - KK Partizan
18:00Galitos - Imortal Albufeira
18:00Illiabum Clube - CAB Madeira
18:00LTH Castings Mercator - Terme Olimia Podcetrtek
18:00Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı - Selcuklu
18:00Biofarm Poznan - WKK Wroclaw
18:00BBC Nord - Jennersdorf
18:00UKJ Mistelbach - Alligators
18:00SMS PZKosz Wladyslawowo - KSK Inowroclaw
18:00Tur Basket Bielsk Podlaski - Dziki Varşova
18:00Zubry - KK Warszawa
18:00Guillermo Garcia-Lopez - Vasek Pospisil
18:00Isabella Shinikova - Mallaurie Noel
18:00Mathilde Armitano - Julie Gervais
18:00Juan Sebastian Gomez - Gonzalo Lama
18:00Andrea Collarini - Gonzalo Escobar
18:00Junior Ore - Orlando Luz
18:00Conner Huertas Del Pino - Ulises Blanch
18:15PAS Giannina F.C. - Panetolikos
18:15Birkirkara F.C. - Tarxien Rainbows F.C.
18:15Al-Taawon FC - Al-Oruba
18:15Nacional Montevideo II - Penarol II
18:30Indykpol AZS Olsztyn - MKS Banimex Będzin
18:30RGUOR Minsk - Marko Vitebsk
18:30Lunds - Linköpings VC
18:30Sliedrecht - Draisma Dynamo
18:30NK Istra 1961 - GNK Dinamo Zagreb
18:30WAC D'Adjame - ASI d'Abengourou
18:30AC Bellinzona - FC Wohlen
18:30USK Future Stars Prague - JBC MMCITE Brno
18:30Benetton Fribourg Olympic - Lugano Tigers
18:30Pully Lausanne Foxes - Monthey-Chablais
18:30Rawai Rawag Rawicz - USK Chromik Zary
18:30Kyle Edmund - Richard Gasquet
18:30Pavel Kotov - Geoffrey Blancaneaux
18:30Denis Yevseyev - Andrew Watson
18:30Alice Garcia - Lorraine M. Guillermo
18:30Melodie Collard - Victoria Oppel
18:30Nadja Gilchrist - Andrea Renee Villarreal
18:30Zelenay/Molchanov - Weissborn/Stakhovsky
18:30Kudla/Cerretani - Mies/Podlipnik-Castillo
18:45GKS Tychy - Raków Częstochowa
18:45Al Ain FC - Al jazira
18:45BC Kolín - Kralovsti Sokoli
19:00Zenit Saint Petersburg - Yugra-Samotlor
19:00Lvy Prag - SK Volejbal Ústí nad Labem
19:00Karlovarsko - Aero Odolena Voda
19:00Komotinis - P.A.O.K. Thessaloniki V.C.
19:00Santa Croce - Volley Potentino Potenza Picena
19:00Spartak VKP Myjava - VK KDS Šport Košice
19:00Bystrina Nitra - VK Spartak Komárno
19:00VC Sporting - S.L. Benfica
19:00Vecindario ACE Gran Canaria - Palma
19:00Manacor - Unicaja Almería Voley
19:00CAI Teruel - C.V. Melilla
19:00Novi Pazar Junior - VA-014
19:00OK Radnički Kragujevac - VC Spartak Ljig
19:00Enegriya Gomel - Zapadny Bug
19:00VBK Klagenfurt - UVC Holding GRAZ
19:00TV Schönenwerd - Luzern
19:00Al Khor - Al Sadd SC
19:00Juventus F.C. - Genoa C.F.C.
19:00Sandefjord Fotball - Strømsgodset IF
19:00Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
19:00Royal Mouscron-Péruwelz - Standard Liège
19:00Sivasspor - Fenerbahçe S.K.
19:00F.C. Krotone - Calcio Padova
19:00NK Aluminij - NK Domžale
19:00Sokol Ostroda - Pelikan Łowicz
19:00Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdanski
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
19:00UD Las Palmas - CD Numancia
19:00AD Alcorcón - Granada CF
19:00FC Rapperswil-Jona - Kriens
19:00SC Team Wiener Linien - SV Mattersburg II
19:00FC Shakhtyor Salihorsk - Neman Grodno
19:00AEK Larnaca - Doxa Katokopias
19:00Apollon Smyrni - AEK Athens F.C.
19:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Hapoel Haifa F.C.
19:00CS Constantine - Olympique de Médéa
19:00SD Leioa - Gernika Club
19:00Mamelodi Sundowns F.C. - Bloemfontein Celtic
19:00GS Consolat Marseille - FC Martigues
19:00US Colomiers Football - Blois Foof 41
19:00Racing Club de Lens II - US Fleury-Mérogis
19:00AS Monaco II - Marseille II
19:00Stade Bordelais - Stade Montois
19:00Ouest Tourangeau - Bourges 18
19:00F91 Dudelange - FC Progrès Niedercorn
19:00Deportivo Merlo - Club Leandro N. Alem
19:00Doxa Drama F.C. - Iraklis Thessaloniki F.C.
19:00UD Poblense - CD Son Cladera
19:00SD San Pedro - Santutxu FC
19:00Atletico Union Guimar - Tamaraceite
19:00Victoria Sulejowek - Ursus Warszawa
19:00Ruch Chorzow - Widzew Łódź
19:00MFK Skalica - FC Petržalka 1898
19:00Marseille Endoume - Annecy
19:00ASF Andrézieux - Trélissac FC
19:00Bastia-Borgo - Boulogne Billancourt
19:00Saint-Malo - CMS Oissel
19:00Vertou - Angers II
19:00AS Saint-Priest - Lyonnais II
19:00FC Sète 34 - AS Saint-Étienne II
19:00Voetbal Vereniging Sint Bavo - De Treffers
19:00Vitesse II - BVV Barendrecht
19:00Hardenberg Heemse Combinatie - Lienden
19:00IJsselmeervogels - Koninklijke HFC
19:00Olimpia Grudziądz - CWKS Resovia Rzeszów
19:00Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Juventus - Genoa (beIN SPORTS HD 2)
19:00BC Burgos - Club Baloncesto Breogán
19:00Mitteldeutscher BC - SC Rasta Vechta
19:00Ratiopharm Ulm - Alba Berlin
19:00BK Děčín - BK NH Ostrava
19:00BK Opava - Turi Svitavy
19:00BC Rilski Sportist - BC Beroe Stara Zagora
19:00Luzern - Riviera Lakers
19:00Gimle BBK Bergen - Bærum Basket
19:00Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület - Alba Fehérvár
19:00Atomeromu SE Paks - Falco KC Szombathely
19:00CUS Jonico - Valentino Catellaneta
19:00CB Frascati - Stella Azzurra Viterbo
19:00Nuova Basket Sora 2000 - Fortitudo Pallacanestro Roma
19:00Pisaurum - UBS Foligno
19:00Wörthersee Piraten - Raiffeisen Dornbirn Lions
19:00Irpinia - CAP Nola
19:00GKS Tychy - Polonia 1912 Leszno
19:00Siedlce - Śląsk Wrocław
19:00CA Bizertin - GOULETTE ES
19:00Grombalia - Manazeh
19:00JS Kairouan - Ezzahra
19:00AZS Politechnika Czestochowa - TS Wisła Kraków
19:00Domino Inowroclaw - Biofarm Suchy Las
19:00Przemysl - AZS AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice
19:00Polkaty Maximus Katy - Turów Zgorzelec
19:00Sokol Ostrow Mazowiecka - Legia Warszawa II
19:00Kaposvari - Szolnoki Olaj KK
19:00Siarka Tarnobzeg - Prodexim Kherson
19:00HSC Roma - Costa D'Orlando
19:00Zlatibor Cajetina - KK Metalac Valjevo
19:00Anastasia Pribylova - Maya Tahan
19:00Galateia Mesochoritou - Dia Evtimova
19:05Club Atlético Atlanta - Feniks
19:15Godoy Cruz Antonio Tomba - CA Aldosivi
19:15Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Hapoel Tel Aviv F.C.
19:15Busaiteen Club - Riffa S.C.
19:15Al-Budaiya - Al-Muharraq SC
19:15CB Prat Juventud - Leyma Basquet Coruna
19:15CB Gran Canaria - B.C. River Andorra
19:15San Benedetto - Robur Osimo
19:15Smit Roma Centro - Cestivities Civitavecchia
19:15Vigor Matelica - Bramante Pesaro
19:30VK Brno - VK Dukla Liberec
19:30Huddersfield Town - Liverpool
19:30FC Schalke 04 - Werder Вremen
19:30Villarreal CF - Atletico Madrid
19:30Derby County - Sheffield United
19:30Excelsior - Vitesse
19:30PSV Eindhoven - FC Emmen
19:30Balıkesirspor - Boluspor
19:30Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Ümraniyespor
19:30FC Barcelona II - Villarreal CF II
19:30S.S. Matera Calcio - F.C. Casertana
19:30Huddersfield Town - Mohamed Salah
19:30Yagüe CF - CD Agoncillo
19:30CD Murense - CD Llosetense
19:30Huddersfield - Liverpool (S SPORT HD)
19:30Villarreal - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 4)
19:30Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Gazişehir FK - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Le Mans Sarthe Basket - BCM Gravelines
19:30SCM CSU Craiova - CSU Sibiu
19:30Sarno - AP Cercola
19:30Gaetano Scirea - San Lazzaro
19:30Were Ortona - Robur Falconara
19:30Ksiezak Lowicz - MKS Znicz Basket Pruszkow
19:30Libertas Montale - Altopascio
19:30Pogon Ruda Slaska - Zaglebie Sosnowiec
19:30Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn
19:30Sudety Jelenia Gora - Zetkama Doral Nysa Klodzko
19:30Martin Cuevas - Alexander Merino
19:30Thiago Seyboth Wild - Gonzalo Villanueva
19:30Arklon Huertas Del Pino Cordova - Renzo Olivo
19:35Al Rayyan SC - Al-Gharafa Sports Club
19:44Mick Lescure - Elliot Benchetrit
19:45Al Shabab Riyadh - Al-Hilal FC
19:45MO Béjaïa - AS Aïn M'lila
19:45CA Bordj Bou Arréridj - MC Alger
20:00Toulouse - AS Cannes
20:00Avtomobilist Saint Petersburg - VC Neftyanik
20:00United Frankfurt - TV Rottenburg
20:00TSV Herrsching - TSV Giesen Grizzlys Hildesheim
20:00Stará Lubovna - Trenčín
20:00BC Prievidza - VK Slávia Svidník
20:00Famalicense - Castêlo da Maia Ginásio Clube
20:00Mladi Radnik - VK Spartak Subotica
20:00SK Posojilnica Aich Dob - SG Raiffeisen Arbesbach
20:00Tirana - Erzeni
20:00FC Zürich - BSC Young Boys
20:00FC Luzern - FC Thun
20:00Al-Ittihad Al-Sakndary - Petrojet FC
20:00Servette FC - FC Aarau
20:00FK Proleter Novi Sad - FK Mačva Šabac
20:00FK Napredak Kruševac - FK Radnik Surdulica
20:00Red Star Belgrade - FK Rad
20:00FK Radnički Niš - FK Zemun
20:00Ludogorets 1945 - PFC Levski Sofia
20:00SV Allerheiligen - SK Sturm Graz II
20:00KAC Marrakech - Difaa El Jadida
20:00Manta Fútbol Club - America de Quito
20:00Liga Deportiva Universitaria de Quito II - Deportivo Cuenca II
20:00Vilamarxant - UD Alzira
20:00Bourges 18 - Vierzon
20:00Nk Ivančna Gorica - NK Bled
20:00Arka Gdynia - Legia Warszawa
20:00Monako - Champagne Chalons-Reims Basket
20:00Club Ourense Baloncesto - Oviedo CB
20:00WBC Raiffeisen Wels - ECE Bulls Kapfenberg
20:00Eurobasket Roma - Moncada Solar Agrigento
20:00Latina Basket - Derthona Basket
20:00GKK Šibenik - Vrijednosnice Osijek
20:00Skrljevo - ZKK Split
20:00Rogaška Crystal - Primorska Koper
20:00KK Tajfun Sentjur - KK Zlatorog Laško
20:00Porto - Terceira SUSIARTE
20:00Vivo-Franca - Botafogo
20:00BC Spartak Saint Petersburg II - PBC Lokomotiv Kuban II
20:00Prunk Sezana - Parklji
20:00CSM Oradea - CS Dinamo București
20:00San Nicola Cedri - Neapolis Casavatore
20:00Virtus Fondi - Alpha Omega
20:00Phoenix Hagen - Schalke 04
20:00Las Tunas - Holguin
20:00Virtus Pozzuoli - ASD LUISS Roma
20:00Sloboda - OKK Beograd
20:00Tamis Petrohemija Pancevo - Dynamic
20:00Real Murcia - Moron
20:00Anna Siskova - Elena Bogdan
20:00Jessica Ho - Alexandra Stevenson
20:00Maria Tanasescu - Catherine Harrison
20:00Cressy/Meister - Fruttero/Schneider
20:00Bar Tzuf Botzer - Tom Fawcett
20:00Daniel Nguyen - Thai-Son Kwiatkowski
20:00Jelle Sels - Martin Redlicki
20:00Pavel Krainik - Jordan Sauer
20:00Garcia-Lopez/Marrero - Mayer/Jarry
20:05Al Kuwait SC - Al-Nasr
20:15Río Duero San José - Ushuaïa Ibiza Vóley
20:15Deportivo Toluca II - Cruz Azul
20:29KSZO Ostrowiec - Wisła Sandomierz
20:30Stade Poitevin Poitiers - Arago de Sète Volley-Ball
20:30Tours VB - Tourcoing Volley-Ball Lille Métropole
20:30VfB Friedrichshafen - VCO Berlin
20:30Uni Bern - TSV Jona
20:30Talentteam Papendal/Arnhem - Abiant Lycurgus
20:30Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC
20:30Larissa - Lamia F.C.
20:30Hapoel Be'er Sheva F.C. - Hapoel Ra'anana A.F.C.
20:30C.D. Puerto Quito - LDU de Portoviejo
20:30K.F.C. Dessel Sport - Thes Sport
20:30Hapoel Holon - Hapoel Eilat B.C.
20:30Homentmen - ES Rades
20:30AZS AGH Alstom Krakow - Polfarmex Kutno
20:30Academico - AD Vagos
20:30Paderborn Baskets - Walter Tigers Tübingen
20:30Angra Vaquinha - Os Belenenses
20:30Estoril - Electrico FC
20:30Katie Volynets - Mari Osaka
20:45Olimpia Elbląg - K.S. Energetyk ROW Rybnik
21:00Montpellier - Nice Volley-Ball
21:00Zaanstad - Taurus Houten
21:00Dijon FCO - Lille OSC
21:00Stade de Reims - Angers SCO
21:00Stade Malherbe Caen - En Avant de Guingamp
21:00FC Nantes - Toulouse FC
21:00RC Strasbourg - AS Monaco FC
21:00FC Viitorul Constanța - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
21:00Royal Antwerp - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
21:00K.V. Kortrijk - K. Sint-Truidense V.V.
21:00Córdoba CF - Deportivo de La Coruña
21:00C.D.P. Curicó Unido - C.D. Palestino
21:00EM Deportivo Binacional - Club Universitario de Deportes
21:00Club Nacional de Football - C.A. Peñarol
21:00R.E. Virton - Seraing United
21:00Nova Cidade - Perolas Negras
21:00SC Haifa Robbie Shapiro - Hapoel Kafr Kanna
21:00Olimpia - Clube Atlético Juventus
21:00Red Bull Brasil - UE Sant Andreu
21:00İbis SC - Serrano PE
21:00Racing Club d'Abidjan - Sporting Club de Gagnoa
21:00Ferroviário Atlético Clube - São Bernardo Futebol Clube
21:00SC Atibaia - Clube Atlético Votuporanguense
21:00Associação Desportiva São Caetano - Rio Claro Futebol Clube
21:00Esporte Clube Taubaté - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
21:00Ituano Futebol Clube - Novorizontino
21:00Mirassol Futebol Clube - Audax São Paulo Esporte Clube
21:00EC Primavera - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Siquinala - Deportivo Iztapa
21:00Strasbourg - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
21:00Boulazac Basket Dordogne - JSF Nanterre
21:00Cholet Basket - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
21:00BC Apollo Amsterdam - SPM Shoeters Den Bosch
21:00Aris Leeuwarden - Basketball Academie Limburg
21:00Zorg en Zekerheid Leiden - Rotterdam Challengers
21:00Orléans Loiret Basket - Aix-Maurienne Savoie Basket
21:00Quimper UJAP - ADA Blois Basket 41
21:00KK Hermes Analitica - KK Zabok
21:00KK Grosuplje - Hrastnik Zasavje
21:00Obenas - SO Maritime Boulogne
21:00Besançon - Saint Eveil Recy Saint Martin
21:00La Charite - Vendee Challans Basket
21:00La Rochelle Rupella - Union Tours Metropole
21:00BC Orchies - Saint Vallier Basket Drome
21:00Sorgues-Avignon-Le Pontet Vaucluse - Feurs EF
21:00BC Souffelweyersheim - Get Vosges
21:00Aurore de Vitre - Rueil Athletic Club
21:00UKS Gimbasket Wroclaw - Obra Koscian
21:00Bent Schoenen Waregem - Oxaco Boechout
21:00Royal IV Brussels - Gent Hawks
21:00Dunav Ruse - Novi Pazar
21:00Marin - Zamorano
21:00Dutra Da Silva/Russi - Britto/Santos
21:00Dragos Dima - Mauricio Echazu
21:00Reid/Smith - Galloway/Pasha
21:00Cristian Rodríguez - Camilo Ugo Carabelli
21:00Mathias Zukas - Sergio Galdos
21:05Allianz Swans Gmunden - Graz UBSC
21:15Orlando Pirates - Chippa United F.C.
21:15Maritzburg United F.C. - Highlands Park F.C.
21:30Marmi Lanza Verona - Sir Safety Perugia
21:30VC Piacenza - Catania
21:30Prata di Pordenone - Pallavolo Tuscania
21:30Leones del Escogido - Estrellas de Oriente
21:30Orion Doetinchem - SSS-Barneveld
21:30Udinese Calcio - S.S.C. Napoli
21:30Lech Poznań - Korona Kielce
21:30K.R.C. Genk - K.A.S. Eupen
21:30Club Atlético Lanús - Club Atlético Patronato
21:30A.F.C. Tubize - Lommel United
21:30The New Saints F.C. - Gap Connah's Quay F.C.
21:30Club Atlético Acassuso - Barracas Central
21:30Deportivo Español - All Boys
21:30CD UAI Urquiza - CA San Miguel
21:30CSyD Flandria - Estudiantes de Buenos Aires
21:30Comunicaciones - Defensores Unidos
21:30S.S. Juve Stabia - Monopoli
21:30Clube Nautico Marcilio Dias - Brusque Futebol Clube
21:30Raca Sport Brazil - Mineiros Esporte Clube
21:30Quilmes Atlético Club - Deportivo Laferrere
21:30Club Atlético Argentino Rosario - Deportivo Merlo
21:30Udinese - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
21:30La Bruixa Dor Manresa - Unicaja Málaga
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Estudiantes
21:30Guerino Vanoli Basket - Pallacanestro Cantù
21:30Crailsheim Merlins - Science City Jena
21:30MHP Riesen Ludwigsburg - EWE Baskets Oldenburg
21:30Leicester Riders - London City Royals
21:30Bergamo - Legnano Basket Knights
21:30Pallacanestro Biella - Virtus Acea Roma
21:30Leuven Bears - Kangoeroes Basket Willebroek
21:30BC Oostende - Antwerp Giants
21:30Triglav - KK Splosna plovba Portoroz
21:30PMS Torino - Collegno
21:30Sijsele - Antwerpen II
21:30Basics Melsele - Limburg United II
21:30Dasha Ivanova - Ayaka Okuno
21:30Dasha Lopatetskaya - Oleksandra Gorchanyuk
21:30Tori Kinard - Chanelle Van Nguyen
21:30Eric Samuelsson - Takanyi Garanganga
21:30Evan King - Petros Chrysochos
21:30Zachary Garner - Patrick Kawka
21:45FC Barcelona - Sevilla FC
21:45SC Heerenveen - AFC Ajax
21:45FC Utrecht - AZ Alkmaar
21:45US Triestina Calcio - Ternana Calcio
21:45Lionel Messi - Sevilla FC
21:45Barcelona - Sevilla (beIN SPORTS HD 2)
21:45Virtus Cassino - Orlandina Basket
21:45Urania Porta Vittoria Milano - Lugo
21:45Fellows Ekeren BBC - Melco Ieper
22:00Tiburones de La Guaira - Tigres de Aragua
22:00América Futebol Clube Minas Gerais - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
22:00Botafogo de Futebol e Regatas - Bajai LSE
22:00Universitario de Sucre - Royal Pari
22:00Deportes Magallanes - C.D. Melipilla
22:00Ittihad Riadi Tanger - Chabab Rif Al Hoceima
22:00CD Ourense - Clan Juvenil
22:00Real Frontera - Atlético El Vigía
22:00CD Municipal Mejillones - AC Colina
22:00Deportes Rengo - Escuela de Futbol de Macul
22:00Rieti - Lighthouse Trapani
22:00KK Crvena zvezda - KK Igokea
22:00Lissone - Virtus Lumezzane
22:00Magic Chieti - Isernia
22:00Anzola - Guelfo
22:00Happy Sansebasket Cremona - Imbal Carton N.B. Prevalle
22:00Bianca Vanessa Andreescu - Maria Mateas
22:00Moore/Perrin - Danilina/Eikeri
22:15College Borgomanero - Virtus Basket Fossano
22:15Fides Montevarchi - Don Bosco Livorno
22:15Olimpia Legnaia - Castelfiorentino
22:15Lamezia - Virtus Civitanova
22:30Avaí Futebol Clube - Oeste Futebol Clube
22:30Boa Esporte Clube - Guarani
22:30Villa Nova AC - Esporte Clube Juventude
22:30Deportes Recoleta - San Antonio Unido
22:30Yaracuy - Atletico Furrial
22:30Yaracuyanos - Deportivo JBL del Zulia
22:30W Connection F.C. - Central
22:30Valceresio - Robur Saronno
22:30Borna Gojo - Ivo Karlovic
22:30Genaro Alberto Olivieri - Tomas Martin Etcheverry
22:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Pedro Sakamoto
22:35Salt River Rafters - Peoria Javelinas
22:35Surprise Saguaros - Scottsdale Scorpions
22:45Grupo Sportivo de Loures - Sporting
23:00Cincinnati - Nashville FC
23:00Valledupar F.C. - Deportes Quindío
23:00Provincial Ovalle - Deportes Linares
23:00Newell's Old Boys II - Club Atletico Tigre II
23:00Titanes - Ureña FC
23:00Porto II - Beira Mar
23:00Vasco Da Gama - SC Braga
23:00BAC - Queluz Consilcar
23:00Catherine Leduc - Priyanka Shah
23:00Kennedy Shaffer - Andreea Ghitescu
23:00Safiya Carrington - Hayley Carter
23:00Alenik Clayton - Mathias Bourgue
23:00Alex Rybakov - Alejandro González
23:00Hugo Grenier - Pablo Vivero Gonzalez
23:00Lucas Gomez - Roberto Ortega-Olmedo
23:15Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Independiente Medellín
23:15Sport Rosario II - Club Deportivo Universidad San Martín de Porres II
23:30Unión La Calera - CD Huachipato
23:30Real Garcilaso - Unión Comercio
23:30Deportes Limache - Real San Joaquín
23:30Esgueyra/Oli - Vitoria
23:30Maia Basket Clube - Sampaense Basket
23:45Boca Juniors - C.A. Rosario Central
00:00Guayaquil City - Barcelona Sporting Club
00:00Club General Díaz - Deportivo Santaní
00:00Agropecuario - Independiente Rivadavia
00:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Dorados de Sinaloa
00:00Real Monarchs SLC - Reno 1868
00:00CD Cuautla - Dorados de Sinaloa II
00:00Deportivo Gladiadores - Club Canoneros Marina
00:00Loros de la Universidad de Colima - Universidad de Guadalajara II
00:00Orizaba - Cocodrilos De Tabasco
00:00Tuxtla - Irapuato FC
00:00Sporting San Jose - Once de Abril
00:00Deportivo Mixco - Deportivo Jocotan
00:00Mushuc Runa Sporting Club - Liga Deportiva Universitaria de Loja
00:00Santa Rita - Olmedo
00:00Diriangén FC - CD Walter Ferreti
00:00Cienfuegos - Ciego de Avila
00:00Jordan Thompson - Casper Ruud
00:15The Strongest - Guabirá
00:30Águilas del Zulia - Caribes de Anzoátegui
00:30Rasheeda Mcadoo - Alexandra Mikhailuk
00:30Laurent Lokoli - Alejandro Gomez
00:30Lloyd Glasspool - Alen Avidzba
00:30Tommy Paul - Moez Echargui
00:30Trevor Allen Johnson - Alexander Sarkissian
01:00Bravos de Margarita - Leones del Caracas
01:00Querétaro F.C. - Cruz Azul
01:00Fortaleza EC - Paysandu Sport Club
01:00Sport Club do Recife - CR Vasco da Gama
01:00São Paulo - Clube Atlético Paranaense
01:00Pioneros de Cancun - Yalmakan
01:00CE Lajeadense - Gremio Porto Alegrense II
01:00Estudiantes Tecos - Correcaminos II
01:00Gremio Mogi das Cruzes/Unip - Associação de Basquete Cearense
01:00JASS - Jaguares
01:30Atlético Bucaramanga - Boyacá Chicó F.C.
01:45Sport Rosario - Universidad San Martín
02:00Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara
02:00Newell's Old Boys - Club Atlético Tigre
02:00Club Deportivo Universidad Católica - C.D. Universidad de Concepción
02:00Club Nacional - Club Guaraní
02:00Deportivo Santamarina - Club Atlético Temperley
02:00Club Independiente Santa Fe - La Equidad
02:00Pacific - Gavilanes de Matamoros
02:00CD Centenario - Azuero
02:00Alianza - AF Sporting San Miguelito
02:00Santa Gema F.C. - Club Deportivo Plaza Amador
02:00CD Universitario - Independiente FBC
02:00Charleston Battery - FC New York Red Bulls II
02:00Pittsburgh Riverhounds - Bethlehem Steel
02:00Argentino de Junin - Bahia
02:00Washington Wizards - Toronto Raptors
02:00Indiana Pacers - Brooklyn Nets
02:00SP America - Lactear TF
02:00Leones de Quilpue - AB Temuco
02:00Club Deportes Puente Alto - Club Deportes Espanol de Talca
02:00ABA Ancud - Castro
02:00Las Animas - CDS Puerto Varas
02:00Osorno - CD Valdivia
02:00CD Universidad Catolica de Santiago - C.D. Universidad de Concepcion
02:00Alexander Crnokrak - Socrates Leon Tsoronis
02:00Brydan Klein - Jose Rubin Statham
02:00Jack Clements - William Ma
02:00Astra Sharma - Sabastiani Leon
02:05Platense - Club Atlético Brown
02:05Villa Dalmine - Quilmes Atlético Club
02:10Liga Deportiva Universitaria de Quito - Deportivo Cuenca
02:30Toros del Este - Águilas Cibaeñas
02:30Gigantes del Cibao - Tigres del Licey
02:30Louisville City FC - Indy Eleven
02:30Philadelphia 76ers - Orlando Magic
02:30New York Knicks - Boston Celtics
02:45Albatros - Club Atletico Marne Montevideo
02:45Capurro - Urupan de Pando
02:45Montevideo Basket Club - Deportivo Paysandu
03:00Cañeros de Los Mochis - Charros de Jalisco
03:00C.F. Pachuca - Club Santos Laguna
03:00Club América - Club Tijuana
03:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Londrina Esporte Clube
03:00Lobos UPNFM - C.D. Motagua
03:00Club Celaya - Atlante F.C.
03:00Canterbury United - Southern United FC
03:00Deportivo Tepic - Club Necaxa II
03:00Inter Playa del Carmen AC - Universidad Autónoma de Zacatecas
03:00Santos de Guápiles - Limón F.C.
03:00Angeles Puebla - Libertadores De Queretaro
03:00Laguneros de La Comarca - Lenadores de Durango
03:00Chicago Bulls - Detroit Pistons
03:00Miami Heat - Charlotte Hornets
03:00Independiente SDE - Central Olimpico Ceres
03:09Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers
03:30Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
03:30Atenas de Carmen de Patagones - Rivadavia
03:30Alexander Babanine - Scott Puodziunas
03:30Calum Puttergill - Colin Sinclair
03:30Radomir Jovanovic - Thomas Bosancic
03:30Matthew Christopher Romios - Moerani Bouzige
03:30Giorgie Jones - Erin Routliffe
03:30Isabella Bozicevic - Verena Meliss
03:45Patriotas - Once Caldas
14:00Quezon City Capitals - Pasay Voyagers
15:00MGTU Magnotogorsk - VyatGU Kirov
15:00Satria Muda BritAma Jakarta - Dell Aspac Jakarta
15:30Lokoko Bisons - Tampereen Pyrinto II
15:45Kolossos Rodou - GS Kymis
15:45Rethymno Cretan Kings - AEK Athens B.C.
15:45Peristeri B.C. - Holargos
15:45BC Körmend - UNIQA Euroleasing Sopron
16:00Copenhagen Wolfpack - Team FOG Næstved
16:00Frøya Basket - Nidaros Jets Trondheim
16:00BC Odessa - Kiev Basket
16:00North West Eagles - Western Cape Mountaineers
16:00AEK Larnaca B.C. - Keravnos B.C.
16:00Socar Petkimspor - Manisa Belediye
16:00Davao Occidental Tigers - Mandaluyong El Tigre
16:30BC Tsmoki-Minsk - BC Nizhny Novgorod
17:00Mekan: Liepaja - BK Ventspils
17:00Tallinna Ulikool Kalev - BS Ogre
17:00PBC Lokomotiv Kuban - BK VEF Rīga
17:00BC Lietuvos Rytas - BC Šiauliai
17:00Kauhajoen Karhu - Nokia
17:00UU-Korihait Uusikaupunki - Kataja Basket Club
17:00S.L. Benfica - S.C. Lusitânia
17:00URFU Uralmash - PGAFKSiT Volga Region
17:00ACS Targu Jiu - Aurel Vlaicu
17:00AE Psuxikou - Diagoras Dioprideon
17:00AS Apollon Patras - Koroivos B.C.
17:00Ermis Agias - Harilaos Trikoupis
17:00Marousi - Iraklis
17:00Ethnikos Piraeus - Amyntas Dafnis
17:00Ognivo Szczecin - MKK Gniezno
17:00KS Start Dobrodzien - Unia Tarnow
17:00UMK PBDI Torun - MKS Sokol Miedzychod
17:04Koping Stars - Jämtland Basket
17:20BC Pieno žvaigždės - Panevezys Lietkabelis
17:30BK Valmiera - Jūrmalas Sports
17:30Türk Telekom B.K. - Beşiktaş
17:30BC Avtodor - BC Enisey
17:30Al Ahly Cairo - Groupe Sportif Petroliers Alger
17:45ASCB Boeny - GNBC
18:00BC UNICS - Basket Zielona Góra
18:00P.A.O.K. B.C. - Promitheas Patras
18:00ČEZ Basketball Nymburk - Sluneta Usti nad Labem
18:00BK JIP Pardubice - Olomoucko
18:00Academic Sofia - Balkan Botevgrad
18:00BC Spartak Pleven - BC Yambol
18:00BC Krka - KK Partizan
18:00Galitos - Imortal Albufeira
18:00Illiabum Clube - CAB Madeira
18:00LTH Castings Mercator - Terme Olimia Podcetrtek
18:00Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı - Selcuklu
18:00Biofarm Poznan - WKK Wroclaw
18:00BBC Nord - Jennersdorf
18:00UKJ Mistelbach - Alligators
18:00SMS PZKosz Wladyslawowo - KSK Inowroclaw
18:00Tur Basket Bielsk Podlaski - Dziki Varşova
18:00Zubry - KK Warszawa
18:30USK Future Stars Prague - JBC MMCITE Brno
18:30Benetton Fribourg Olympic - Lugano Tigers
18:30Pully Lausanne Foxes - Monthey-Chablais
18:30Rawai Rawag Rawicz - USK Chromik Zary
18:45BC Kolín - Kralovsti Sokoli
19:00BC Burgos - Club Baloncesto Breogán
19:00Mitteldeutscher BC - SC Rasta Vechta
19:00Ratiopharm Ulm - Alba Berlin
19:00BK Děčín - BK NH Ostrava
19:00BK Opava - Turi Svitavy
19:00BC Rilski Sportist - BC Beroe Stara Zagora
19:00Luzern - Riviera Lakers
19:00Gimle BBK Bergen - Bærum Basket
19:00Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület - Alba Fehérvár
19:00Atomeromu SE Paks - Falco KC Szombathely
19:00CUS Jonico - Valentino Catellaneta
19:00CB Frascati - Stella Azzurra Viterbo
19:00Nuova Basket Sora 2000 - Fortitudo Pallacanestro Roma
19:00Pisaurum - UBS Foligno
19:00Wörthersee Piraten - Raiffeisen Dornbirn Lions
19:00Irpinia - CAP Nola
19:00GKS Tychy - Polonia 1912 Leszno
19:00Siedlce - Śląsk Wrocław
19:00CA Bizertin - GOULETTE ES
19:00Grombalia - Manazeh
19:00JS Kairouan - Ezzahra
19:00AZS Politechnika Czestochowa - TS Wisła Kraków
19:00Domino Inowroclaw - Biofarm Suchy Las
19:00Przemysl - AZS AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice
19:00Polkaty Maximus Katy - Turów Zgorzelec
19:00Sokol Ostrow Mazowiecka - Legia Warszawa II
19:00Kaposvari - Szolnoki Olaj KK
19:00Siarka Tarnobzeg - Prodexim Kherson
19:00HSC Roma - Costa D'Orlando
19:00Zlatibor Cajetina - KK Metalac Valjevo
19:15CB Prat Juventud - Leyma Basquet Coruna
19:15CB Gran Canaria - B.C. River Andorra
19:15San Benedetto - Robur Osimo
19:15Smit Roma Centro - Cestivities Civitavecchia
19:15Vigor Matelica - Bramante Pesaro
19:30Le Mans Sarthe Basket - BCM Gravelines
19:30SCM CSU Craiova - CSU Sibiu
19:30Sarno - AP Cercola
19:30Gaetano Scirea - San Lazzaro
19:30Were Ortona - Robur Falconara
19:30Ksiezak Lowicz - MKS Znicz Basket Pruszkow
19:30Libertas Montale - Altopascio
19:30Pogon Ruda Slaska - Zaglebie Sosnowiec
19:30Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn
19:30Sudety Jelenia Gora - Zetkama Doral Nysa Klodzko
20:00Arka Gdynia - Legia Warszawa
20:00Monako - Champagne Chalons-Reims Basket
20:00Club Ourense Baloncesto - Oviedo CB
20:00WBC Raiffeisen Wels - ECE Bulls Kapfenberg
20:00Eurobasket Roma - Moncada Solar Agrigento
20:00Latina Basket - Derthona Basket
20:00GKK Šibenik - Vrijednosnice Osijek
20:00Skrljevo - ZKK Split
20:00Rogaška Crystal - Primorska Koper
20:00KK Tajfun Sentjur - KK Zlatorog Laško
20:00Porto - Terceira SUSIARTE
20:00Vivo-Franca - Botafogo
20:00BC Spartak Saint Petersburg II - PBC Lokomotiv Kuban II
20:00Prunk Sezana - Parklji
20:00CSM Oradea - CS Dinamo București
20:00San Nicola Cedri - Neapolis Casavatore
20:00Virtus Fondi - Alpha Omega
20:00Phoenix Hagen - Schalke 04
20:00Las Tunas - Holguin
20:00Virtus Pozzuoli - ASD LUISS Roma
20:00Sloboda - OKK Beograd
20:00Tamis Petrohemija Pancevo - Dynamic
20:00Real Murcia - Moron
20:30Hapoel Holon - Hapoel Eilat B.C.
20:30Homentmen - ES Rades
20:30AZS AGH Alstom Krakow - Polfarmex Kutno
20:30Academico - AD Vagos
20:30Paderborn Baskets - Walter Tigers Tübingen
20:30Angra Vaquinha - Os Belenenses
20:30Estoril - Electrico FC
21:00Boulazac Basket Dordogne - JSF Nanterre
21:00Cholet Basket - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
21:00BC Apollo Amsterdam - SPM Shoeters Den Bosch
21:00Aris Leeuwarden - Basketball Academie Limburg
21:00Zorg en Zekerheid Leiden - Rotterdam Challengers
21:00Orléans Loiret Basket - Aix-Maurienne Savoie Basket
21:00Quimper UJAP - ADA Blois Basket 41
21:00KK Hermes Analitica - KK Zabok
21:00KK Grosuplje - Hrastnik Zasavje
21:00Obenas - SO Maritime Boulogne
21:00Besançon - Saint Eveil Recy Saint Martin
21:00La Charite - Vendee Challans Basket
21:00La Rochelle Rupella - Union Tours Metropole
21:00BC Orchies - Saint Vallier Basket Drome
21:00Sorgues-Avignon-Le Pontet Vaucluse - Feurs EF
21:00BC Souffelweyersheim - Get Vosges
21:00Aurore de Vitre - Rueil Athletic Club
21:00UKS Gimbasket Wroclaw - Obra Koscian
21:00Bent Schoenen Waregem - Oxaco Boechout
21:00Royal IV Brussels - Gent Hawks
21:00Dunav Ruse - Novi Pazar
21:00Marin - Zamorano
21:05Allianz Swans Gmunden - Graz UBSC
21:30La Bruixa Dor Manresa - Unicaja Málaga
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Estudiantes
21:30Guerino Vanoli Basket - Pallacanestro Cantù
21:30Crailsheim Merlins - Science City Jena
21:30MHP Riesen Ludwigsburg - EWE Baskets Oldenburg
21:30Leicester Riders - London City Royals
21:30Bergamo - Legnano Basket Knights
21:30Pallacanestro Biella - Virtus Acea Roma
21:30Leuven Bears - Kangoeroes Basket Willebroek
21:30BC Oostende - Antwerp Giants
21:30Triglav - KK Splosna plovba Portoroz
21:30PMS Torino - Collegno
21:30Sijsele - Antwerpen II
21:30Basics Melsele - Limburg United II
21:45Virtus Cassino - Orlandina Basket
21:45Urania Porta Vittoria Milano - Lugo
21:45Fellows Ekeren BBC - Melco Ieper
22:00Rieti - Lighthouse Trapani
22:00KK Crvena zvezda - KK Igokea
22:00Lissone - Virtus Lumezzane
22:00Magic Chieti - Isernia
22:00Anzola - Guelfo
22:00Happy Sansebasket Cremona - Imbal Carton N.B. Prevalle
22:15College Borgomanero - Virtus Basket Fossano
22:15Fides Montevarchi - Don Bosco Livorno
22:15Olimpia Legnaia - Castelfiorentino
22:15Lamezia - Virtus Civitanova
22:30Valceresio - Robur Saronno
23:00Porto II - Beira Mar
23:00Vasco Da Gama - SC Braga
23:00BAC - Queluz Consilcar
23:30Esgueyra/Oli - Vitoria
23:30Maia Basket Clube - Sampaense Basket
00:00Cienfuegos - Ciego de Avila
01:00Gremio Mogi das Cruzes/Unip - Associação de Basquete Cearense
01:00JASS - Jaguares
02:00Argentino de Junin - Bahia
02:00Washington Wizards - Toronto Raptors
02:00Indiana Pacers - Brooklyn Nets
02:00SP America - Lactear TF
02:00Leones de Quilpue - AB Temuco
02:00Club Deportes Puente Alto - Club Deportes Espanol de Talca
02:00ABA Ancud - Castro
02:00Las Animas - CDS Puerto Varas
02:00Osorno - CD Valdivia
02:00CD Universidad Catolica de Santiago - C.D. Universidad de Concepcion
02:30Philadelphia 76ers - Orlando Magic
02:30New York Knicks - Boston Celtics
02:45Albatros - Club Atletico Marne Montevideo
02:45Capurro - Urupan de Pando
02:45Montevideo Basket Club - Deportivo Paysandu
03:00Angeles Puebla - Libertadores De Queretaro
03:00Laguneros de La Comarca - Lenadores de Durango
03:00Chicago Bulls - Detroit Pistons
03:00Miami Heat - Charlotte Hornets
03:00Independiente SDE - Central Olimpico Ceres
03:30Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
03:30Atenas de Carmen de Patagones - Rivadavia
13:451. FC Heidenheim - 1. FC Magdeburg
13:45Arminia Вielefeld - Greuther Furth
13:45Mariupol - Zorya Luhansk
14:00FC Kaluga - FC Metallurg Lipetsk
14:00FC Kvant Obninsk - FC Dynamo Bryansk
14:00Navbahor Namangan - Buhara FK
14:00Ekenäs IF - AC Oulu
14:00HIFK - KPV
14:00Energetik-BGU - FC Volna Pinsk
14:00Real Madrid - Levante (beIN SPORTS HD 2)
14:00Gençlerbirliği - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:15FC Sokol Saratov - Rotor Volgograd II
14:15FC Spartak Moskova II - FC Chertanovo Moskova
14:30FC Sioni Bolnisi - FC Samtredia
14:30Liaoning Whowin F.C. - Shanghai Shenxin F.C.
14:30Nantong Zhiyun - Shaanxi Athletic
14:30FC Spartak Trnava - FK Senica
14:30Madura United - Persipura Jayapura
14:30Chelsea - Manchester United (S SPORT HD)
14:45FC Shinnik Yaroslavl - Luch Vladivostok
14:45FK Ventspils - FK Spartaks Jūrmala
14:45PFC Slavia Sofia - Septemvri Sofia
14:45FC Ryazan - FC Zorky Krasnogorsk
14:45SC Fortuna Köln - FC Energie Cottbus
14:45SG Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
15:00Rapid București - CS Afumaţi
15:00Middelfart G&BK - BK Avarta
15:001. FC Kaiserslautern - KFC Uerdingen 05
15:00Rot-Weiß Oberhausen - TV Herkenrath
15:00Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
15:00KS Kastrioti - FK Kukësi
15:00KF Laçi - Teuta Durrës
15:00Hillerod - Akademisk Boldklub
15:00TSV 1860 München - Eintracht Braunschweig
15:00Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
15:00SV Heimstetten - FC Pipinsried
15:001. FC Saarbrucken - 1. FSV Mainz 05 II
15:00Sputnik Rechica - FC Osipovichi
15:00Nikopol-NPHU - MFC Kremin Kremenchuk
15:00Kariobangi Sharks - Sofapaka F.C.
15:15Leningradets - FC Dnepr Smolensk
15:15ND Mura 05 - Rudar Velenje
15:15FC Wacker Innsbruck II - Kapfenberger SV
15:15Trapani Calcio - Rieti
15:30Paganese Calcio 1926 - Calcio Catania
16:00Medipol Başakşehir - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Roma - SPAL (beIN SPORTS HD 3)
16:00Roma - S.P.A.L. 2013
16:00Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín
16:00Hermannstadt - FC Astra Giurgiu
16:00Stade Brestois 29 - FC Lorient
16:00İstanbul BFK - Kayserispor
16:00Ascoli Calcio 1898 - Carpi F.C. 1909
16:00A.S. Cittadella - Brescia Calcio
16:00Cosenza Calcio - Foggia Calcio
16:00FC Nizhniy Novgorod - FC Torpedo Armavir
16:00FC Fakel Voronezh - FC Tambov
16:00FC Rotor Volgograd - FC Mordovia Saransk
16:00FC Khimki - FC Tümen
16:00FC Avangard Kursk - FC Tom Tomsk
16:00ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom
16:00ZKS Olimpia Zambrów - KS Legionovia Legionowo
16:00KS Wierzyca Pelplin - Lech Poznań II
16:00JKS Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin II
16:00Gornik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
16:00Orlęta Radzyń Podlaski - Wisla Pulawy
16:00GPTS Avia Świdnik - Podlasie
16:00Wislanie Jaskowice - MKS Czarni Połaniec
16:00Sola Oswiecim KS - Spartakus Daleszyce
16:00Stal Rzeszów - Motor Lublin
16:00ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
16:00Everton AFK - Wilton United
16:00Fermoy - Avondale United
16:00Ringmahon Rangers - Riverstown
16:00Leeds AFC Cork - Ballinhassig
16:00Casement Celtic - UCC
16:00NK Rudeš - NK Osijek
16:00Al Sharjah - Ajman Club
16:00Bischofswerdaer 08 - Berliner FC Dynamo
16:00WSC Hertha Wels - ATSV Stadl-Paura
16:00FC Langenegg - FC Kitzbuhel
16:00Darul Takzim FC - Terengganu FA
16:00Panathinaikos - Panionios G.S.S.
16:00Liria IF - Albertslund
16:00Tuse IF - DMI
16:00Astana - Ordabası
16:00Gabala - Neftchi Baku PFK
16:00FC Strogino Moskova - FC Torpedo Moskova
16:00JK Narva Trans - FC Flora Tallinn
16:00Pahtakor Taşkent - Lokomotiv FK
16:00Raufoss IL - Idrettsforeningen Fram
16:00Pietà Hotspurs F.C. - Valletta F.C.
16:00AB Tårnby - Herlev IF
16:00Oure - B 1909
16:00FSV Erlangen-Bruck - SV Seligenporten
16:00SpVgg Jahn Forchheim - Würzburger Kickers II
16:00SSV Jahn Regensburg II - SV Pullach
16:00Zena - Hunfelder SV
16:00TSV Schwaben Augsburg - TSV Kottern-St. Mang
16:00SV Rot-Weiß Hadamar - SpVgg Neu-Isenburg
16:00SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV Buchonia Flieden
16:00Turk Gucu Friedberg - Giessen
16:00SC Waldgirmes - KSV Hessen Kassel
16:00FK Arendal - Flekkerøy IL
16:00Brattvåg IL - Nardo FK
16:00Egersunds IK - SK Vard Haugesund
16:00IL Hødd - Kjelsås Fotball
16:00Skeid Fotball - Bryne FK
16:00Alta IF - Moss FK
16:00Asker Fotball - Bærum SK
16:00Grorud IL - Fredrikstad FK
16:00Nybergsund IL-Trysil - Hønefoss BK
16:00FK Vidar - IL Stjørdals-Blink
16:00Zvijezda 09 - NK GOŠK Gabela
16:00Tuzla City - FK Mladost Doboj Kakanj
16:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Željezničar Sarajevo
16:00Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Mbombela United
16:00Stade Nyonnais - Stade Lausanne-Ouchy
16:00Bright Stars FC - SC Villa
16:00Vipers S.C. - Nyamityobora
16:00FC Alnada Nazareth - Bnei HaGolan VeHaGalil
16:00FC Prishtina - Kek-U
16:00PFC Lokomotiv Sofia - PFC Litex Lovech
16:00Chicken Inn F.C. - Bulawayo Chiefs
16:00FC Independiente II - Huracan II
16:00Boca Juniors II - C.A. Rosario Central II
16:00Al Ahed - Shabab Al-Ghazieh
16:00Sydvest 05 - Skive IK
16:00B.93 Copenhagen - Skovshoved IF
16:00Sollentuna FK - Rynninge IK
16:00NK Lučko - NK Sesvete
16:00NK Varaždin - NK Zadar
16:00Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna
16:00Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
16:00Örebro Syrianska IF - Vänersborgs IF
16:00RKS Radomiak Radom - Pogon
16:00Stabaek II (Bekkestua) - FK Mjølner
16:05Al-Wahda S.C.C. - Al Dhafra Club
16:05Hatta Club - Al-Thaid Sharjah
16:15Foroyar - Boldklubben 1903 II
16:30FC Ufa - FC Rubin Kazan
16:30FC Augsburg - RasenBallsport Leipzig
16:30VfL Wolfsburg - FC Bayern Munich
16:30Bayer 04 Leverkusen - Hannover 96
16:301. FC Nuremberg - TSG 1899 Hoffenheim
16:30VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
16:30Molde FK - Sarpsborg 08 FF
16:30Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
16:30Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
16:30Carmarthen Town A.F.C. - Bala Town F.C.
16:30Cefn Druids A.F.C. - Cardiff Metropolitan University
16:30Llandudno - Aberystwyth Town F.C.
16:30Bogense G&IF - Odense BK II
16:30Flemlose-Haarby - Norre Aaby IK
16:30SC Weiz - SC Kalsdorf
16:30FB - BK Skjold
16:30HB - Nexø Boldklub Bornholm
16:30Rønne fB - Tarnby FF
16:301. SK Prostějov - FC Vítkovice
16:30Nakskov BK - Køge BK
16:30Koge Nord - Haslev FC
16:30US Monastir - CS Hammam-Lif
16:30Stade Gabésien - Étoile du Sahel
16:30Tataouine - CA Bizertin
16:30Kolding B - Silkeborg IF
16:30Baroka F.C. - Lamontville Golden Arrows F.C.
16:30Free State Stars - Bidvest Wits F.C.
16:30Bahlinger SC - Spielberg
16:30Neckarsulmer Sport-Union - FV Ravensburg
16:30SV Oberachern - FSV 08 Bissingen
16:30TSV Ilshofen - SV Linx
16:30Karbach - 1. FC Kaiserslautern II
16:30FSV Jägersburg - Engers
16:30FV 07 Diefflen - Hassia Bingen
16:30SC 07 Idar-Oberstein - VfB Dillingen
16:30TSG Pfeddersheim - Rot-Weiss Koblenz
16:30TSV Schott Mainz - FC Arminia Ludwigshafen 03
16:30TuS Mechtersheim - Emmelshausen
16:30Chebba - Avenir Sportif de Kasserine
16:30Ajax Cape Town F.C. - Ubuntu Cape Town
16:30Royal Eagles - TS Galaxy
16:30TS Sporting - Stellenbosch
16:30AS Slimane - Association sportive de Djerba
16:30OC Kerkennah - ‪Sporting Club Ben Arous
16:30CS Korba - Olympique Béja
16:30Malkiya Club - Al Hala SC
16:30VfL Wolfsburg - Robert Lewandowski
16:30FC Rijnsburgse Boys - VV Katwijk
16:30Excelsior Maassluis - Kozakken Boys
16:30GVVV Veenendaal - SV Spakenburg
16:30KS Skra Czestochowa - Błękitni Stargard Szczeciński
16:30Sparta Rotterdam II - AFC '34
16:59Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
17:00A.F.C. Bournemouth - Southampton
17:00Cardiff City - Fulham
17:00Manchester City - Burnley
17:00Newcastle United - Brighton & Hove Albion
17:00West Ham United - Tottenham Hotspur
17:00Wolverhampton Wanderers - Watford
17:00FC Vorskla Poltava - FC Dynamo Kyiv
17:00Aston Villa - Swansea City
17:00Brentford - Bristol City
17:00Hull City - Preston North End
17:00FC Nordsjælland - FC Midtjylland
17:00Ipswich Town - Queens Park Rangers
17:00Nottingham Forest - Norwich City
17:00Rotherham United - Bolton Wanderers
17:00Reading - Millwall
17:00Stoke City - Birmingham City
17:00Wigan Athletic - West Bromwich Albion
17:00Dalkurd FF - Örebro SK
17:00Celtic - Hibernian
17:00Heart of Midlothian F.C. - Aberdeen
17:00St. Mirren - Kilmarnock
17:00Livingston - Dundee
17:00Motherwell - St. Johnstone F.C.
17:00Gorica - NK Maribor
17:00Blackpool - AFC Wimbledon
17:00Bradford City - Rochdale
17:00Peterborough United - Accrington Stanley
17:00Charlton Athletic - Barnsley
17:00Plymouth Argyle - Burton Albion
17:00Shrewsbury Town - Sunderland
17:00Bristol Rovers - Oxford United
17:00Luton Town - Walsall
17:00Doncaster Rovers - Gillingham
17:00Portsmouth - Fleetwood Town
17:00Wycombe Wanderers - Scunthorpe United
17:00Southend United - Coventry City
17:00Bury - Notts County
17:00Oldham Athletic - Port Vale
17:00Lincoln City - Cambridge United
17:00Forest Green Rovers - Cheltenham Town
17:00Crawley Town - Newport County
17:00Milton Keynes Dons - Northampton Town
17:00Stevenage - Crewe Alexandra
17:00Swindon Town - Mansfield Town
17:00Macclesfield Town - Carlisle United
17:00Morecambe - Colchester United
17:00Grimsby Town - Exeter City
17:00Yeovil Town - Tranmere Rovers
17:00Alloa Athletic - Partick Thistle
17:00Dundee United - Inverness
17:00Dunfermline Athletic - Queen of the South
17:00Greenock Morton - Falkirk
17:00Ross County - Ayr United
17:00FC Zenit Saint Petersburg II - SKA-Khabarovsk
17:00Soçi - FC Sibir Novosibirsk
17:00FC Baltika Kaliningrad - FC Krasnodar II
17:00Beith - Linlithgow Rose F.C.
17:00Degerfors IF - Östers IF
17:00GAIS - Landskrona BoIS
17:00Albion Rovers - Formartine United
17:00Berwick Rangers - Gretna F.C.
17:00Brora Rangers FC - Coldstream
17:00Cowdenbeath - Clyde F.C.
17:00Cove Rangers FC - Auchinleck Talbot F.C.
17:00Edinburgh City FC - Civil Service Strollers
17:00Deveronvale F.C. - Stirling University F.C.
17:00East Kilbride - Spartans FC
17:00Gala Fairydean Rovers FC - East Stirlingshire F.C.
17:00Elgin City F.C. - Whitehill Welfare F.C.
17:00Edusport Academy - Fraserburgh
17:00Peterhead - Kelty Hearts
17:00Stirling Albion - Queen's Park F.C.
17:00Rothes - Annan Athletic F.C.
17:00MKS Bytovia Bytów - OKS Odra Opole
17:00Real Oviedo - CA Osasuna
17:00Enosis Neon Paralimni FC - Anorthosis Famagusta FC
17:00East Fife F.C. - Brechin City
17:00Arbroath F.C. - Dumbarton
17:00Curzon Ashton - Telford United
17:00Kidderminster Harriers - F.C. United of Manchester
17:00Darlington - Boston United
17:00Brackley Town - Spennymoor Town F.C.
17:00Raith Rovers - Stranraer
17:00Montrose F.C. - Airdrie United
17:00Stenhousemuir - Forfar Athletic
17:00Nuneaton Town - Bradford Park Avenue
17:00Dartford - Dulwich Hamlet F.C.
17:00East Thurrock United - Hungerford Town F.C.
17:00Cova da Piedade - Portimonense S.C.
17:00Amora F.C. - C.F. Os Belenenses
17:00Valenciano - Vitoria Guimaraes
17:00Ballymena United F.C. - Dungannon Swifts F.C.
17:00Coleraine F.C. - Crusaders F.C.
17:00Ards F.C. - Linfield F.C.
17:00Glentoran Belfast United - Glenavon F.C.
17:00Cliftonville F.C. - Warrenpoint Town F.C.
17:00FK Voždovac - FK Mladost Lučani
17:00FK Liepāja - FS METTA/Latvijas Universitāte
17:00Union Gurten - Deutschlandsberger SC
17:00FC Dornbirn 1913 - SV Wörgl
17:00BATE Borisov - FC Gorodeya
17:00Fylde - Chesterfield
17:00Billericay Town F.C. - Taunton Town F.C.
17:00Concord Rangers - Dover Athletic
17:00Blyth Spartans A.F.C. - York City
17:00Alfreton Town - St Neots Town
17:00Barnet - Braintree Town
17:00Chippenham Town F.C - Maidenhead United
17:00Aldershot Town - Kettering Town
17:00Chorley - Barrow
17:00Eastbourne Borough - Slough Town F.C.
17:00Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
17:00Haringey Borough - Poole Town F.C.
17:00Eastleigh - Hampton & Richmond Borough
17:00Harrogate Town - Wrexham
17:00Guiseley - Stourbridge
17:00Ebbsfleet United - Worthing FC
17:00Gloucester City - Bromley
17:00Hemel Hempstead Town - Oxford City
17:00Stockport County - Altrincham
17:00Weston-super-Mare - Bath City
17:00Torquay United - Winchester City FutbolClub
17:00Maidstone United - Leyton Orient
17:00Southport - Ashton United F.C.
17:00Hitchin Town F.C. - Leatherhead
17:00Marine F.C. - Salford City F.C.
17:00Hartlepool United - Kidsgrove Athletic F.C.
17:00Witton Albion - Solihull Moors
17:00Wealdstone - Sutton United
17:00Warrington Town F.C. - Halifax Town
17:00Metropolitan Police F.C. - Havant & Waterlooville
17:00Woking - Welling United
17:00Maccabi Tel Aviv F.C. - Ironi Sport Hadera F.C.
17:00Kerala Blasters FC - Delhi Dynamos FC
17:00FK Budućnost Podgorica - FK Mladost Podgorica
17:00Bamber Bridge F.C. - Basford United FutbolClub
17:00Buxton F.C. - North Ferriby United
17:00Stafford Rangers - Hyde United
17:00Lancaster City F.C. - Scarborough Athletic F.C.
17:00Nantwich Town F.C. - Workington A.F.C.
17:00Matlock Town F.C. - Hednesford Town
17:00A.F.C. Hornchurch - Tonbridge Angels
17:00Stalybridge Celtic - Farsley Celtic
17:00Whitby Town - Mickleover Sports F.C.
17:00Bishop's Stortford - Corinthian-Casuals FC
17:00Dorking Wanderers - Wingate & Finchley F.C.
17:00Carshalton Athletic F.C. - Potters Bar Town F.C.
17:00Kingstonian F.C. - Harlow Town F.C.
17:00Bognor Regis Town F.C. - Margate
17:00Lewes F.C. - Folkestone Invicta
17:00Enfield Town F.C. - Whitehawk
17:00Bedworth United F.C. - Alvechurch
17:00Banbury United - Royston Town
17:00Halesowen Town - Needham Market F.C.
17:00Biggleswade Town F.C. - Coalville Town F.C.
17:00Rushall Olympic F.C. - St Ives Town
17:00King's Lynn Town F.C. - Rushden & Diamonds
17:00Stratford Town - Leiston F.C.
17:00Lowestoft Town - Barwell F.C.
17:00Chesham United F.C. - Tiverton Town F.C.
17:00Frome Town F.C. - Gosport Borough
17:00Merthyr Town FC - Beaconsfield
17:00Staines Town - Basingstoke Town
17:00Hartley Wintney F.C. - Kings Langley
17:00Harrow Borough - Dorchester Town
17:00Hendon F.C. - Wimborne Town F.C.
17:00Weymouth - Walton Casuals F.C.
17:00South Shields - Gainsborough Trinity
17:00Vitoria - Barakaldo CF
17:00FC Dinamo Batumi - FC Kakheti Telavi
17:001. Sand - TSV Aubstadt
17:00DJK Gebenbach - Würzburger Kickers
17:001. FC Sonthofen - DJK Vilzing
17:00SpVgg Hankofen-Hailing - TSV 1865 Dachau
17:00SC Velbert - 1. FC Bocholt
17:00VfB Homberg - VfB 03 Hilden
17:00TB Uphusen - VfL Oythe
17:00Åtvidabergs FF - Ängelholms FF
17:00Farnborough - Salisbury City
17:00Swit Skolwin - KKS 1925 Kalisz
17:00Magra - ASM Oran
17:00West Ham United - Harry Kane
17:00Utsiktens BK - Tvååkers IF
17:00Oskarshamns AIK - Grebbestad
17:00Skövde AIK - Torns IF
17:00Team TG - Vasteras
17:00Manchester City - Burnley (S SPORT HD)
17:00West Ham - Tottenham (beIN SPORTS HD 2)
17:00Newcastle - Brighton (beIN SPORTS HD 4)
17:00Wolves - Watford (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:15Valencia CF - CD Leganés
17:15PFC Botev Plovdiv - PFC Cherno More Varna
17:15Valencia - Leganes (beIN SPORTS HD 2)
17:25Umm Salal SC - Katar SC
17:25Al-Arabi - Al-Ahli
17:30Sanat Naft Abadan F.C. - Tractor Sazi
17:30SD Amorebieta - Real Oviedo II
17:30US Vibonese Calcio - Sicula Leonzio
17:45Al-Salmiya SC - Kazma Sporting Club
17:45Al-Shabab SC - Al Tadamun SC
17:50Ettifaq Dammam - Al-Ahli SC
18:00Paris Saint-Germain F.C. - Amiens SC
18:00TSV Hartberg - SK Rapid Wien
18:00Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck
18:00LASK Linz - Rheindorf Altach
18:001. FC Slovácko - Teplice
18:001. FK Příbram - Jablonec
18:00Banik Ostrava - MFK Karviná
18:00SKS Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
18:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
18:00K.S.V. Roeselare - Royale Union Saint-Gilloise
18:00O'Higgins F.C. - Colo-Colo
18:00FC Lausanne-Sport - FC Schaffhausen
18:00S.C. Espinho - Académico de Viseu FC
18:00FK Poprad - Partizán Bardejov
18:00Apollon Limassol - Ermis Aradippou
18:00CA Los Andes - William Brown
18:00FK AS Trenčín - FC Nitra
18:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - ŽP Šport Podbrezová
18:00ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
18:00ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce
18:00MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce
18:00Debreceni VSC - Paksi SE
18:00Diósgyőri VTK - Újpest
18:00Várda SE - Mezőkövesd-Zsóry SE
18:00MTK Budapest - Budapest Honvéd
18:00Szombathelyi Haladás - Videoton
18:00OC Khouribga - Raja Casablanca
18:00FK Qarabağ - Sabail
18:00Real Valladolid II - Cultural y Deportiva Leonesa
18:00Athletic Bilbao II - CD Mirandés
18:00SV Eintracht Trier 05 - SV Röchling Völklingen
18:00TuS Koblenz - FC Hertha Wiesbach
18:00FK Sarajevo - FK Sloboda Tuzla
18:00FC Zimbru Chișinău - FC Zaria Bălți
18:00Shabab Al Khaleel - Jabal Al Mukaber
18:00GKS Bełchatów - Elana Toruń
18:00PSG - Amiens (beIN SPORTS HD 3)
18:15PAS Giannina F.C. - Panetolikos
18:15Birkirkara F.C. - Tarxien Rainbows F.C.
18:15Al-Taawon FC - Al-Oruba
18:15Nacional Montevideo II - Penarol II
18:30NK Istra 1961 - GNK Dinamo Zagreb
18:30WAC D'Adjame - ASI d'Abengourou
18:30AC Bellinzona - FC Wohlen
18:45GKS Tychy - Raków Częstochowa
18:45Al Ain FC - Al jazira
19:00Juventus F.C. - Genoa C.F.C.
19:00Sandefjord Fotball - Strømsgodset IF
19:00Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
19:00Royal Mouscron-Péruwelz - Standard Liège
19:00Sivasspor - Fenerbahçe S.K.
19:00F.C. Krotone - Calcio Padova
19:00NK Aluminij - NK Domžale
19:00Sokol Ostroda - Pelikan Łowicz
19:00Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdanski
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
19:00UD Las Palmas - CD Numancia
19:00AD Alcorcón - Granada CF
19:00FC Rapperswil-Jona - Kriens
19:00SC Team Wiener Linien - SV Mattersburg II
19:00FC Shakhtyor Salihorsk - Neman Grodno
19:00AEK Larnaca - Doxa Katokopias
19:00Apollon Smyrni - AEK Athens F.C.
19:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Hapoel Haifa F.C.
19:00CS Constantine - Olympique de Médéa
19:00SD Leioa - Gernika Club
19:00Mamelodi Sundowns F.C. - Bloemfontein Celtic
19:00GS Consolat Marseille - FC Martigues
19:00US Colomiers Football - Blois Foof 41
19:00Racing Club de Lens II - US Fleury-Mérogis
19:00AS Monaco II - Marseille II
19:00Stade Bordelais - Stade Montois
19:00Ouest Tourangeau - Bourges 18
19:00F91 Dudelange - FC Progrès Niedercorn
19:00Deportivo Merlo - Club Leandro N. Alem
19:00Doxa Drama F.C. - Iraklis Thessaloniki F.C.
19:00UD Poblense - CD Son Cladera
19:00SD San Pedro - Santutxu FC
19:00Atletico Union Guimar - Tamaraceite
19:00Victoria Sulejowek - Ursus Warszawa
19:00Ruch Chorzow - Widzew Łódź
19:00MFK Skalica - FC Petržalka 1898
19:00Marseille Endoume - Annecy
19:00ASF Andrézieux - Trélissac FC
19:00Bastia-Borgo - Boulogne Billancourt
19:00Saint-Malo - CMS Oissel
19:00Vertou - Angers II
19:00AS Saint-Priest - Lyonnais II
19:00FC Sète 34 - AS Saint-Étienne II
19:00Voetbal Vereniging Sint Bavo - De Treffers
19:00Vitesse II - BVV Barendrecht
19:00Hardenberg Heemse Combinatie - Lienden
19:00IJsselmeervogels - Koninklijke HFC
19:00Olimpia Grudziądz - CWKS Resovia Rzeszów
19:00Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Juventus - Genoa (beIN SPORTS HD 2)
19:05Club Atlético Atlanta - Feniks
19:15Godoy Cruz Antonio Tomba - CA Aldosivi
19:15Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Hapoel Tel Aviv F.C.
19:15Busaiteen Club - Riffa S.C.
19:15Al-Budaiya - Al-Muharraq SC
19:30Huddersfield Town - Liverpool
19:30FC Schalke 04 - Werder Вremen
19:30Villarreal CF - Atletico Madrid
19:30Derby County - Sheffield United
19:30Excelsior - Vitesse
19:30PSV Eindhoven - FC Emmen
19:30Balıkesirspor - Boluspor
19:30Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Ümraniyespor
19:30FC Barcelona II - Villarreal CF II
19:30S.S. Matera Calcio - F.C. Casertana
19:30Huddersfield Town - Mohamed Salah
19:30Yagüe CF - CD Agoncillo
19:30CD Murense - CD Llosetense
19:30Huddersfield - Liverpool (S SPORT HD)
19:30Villarreal - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 4)
19:30Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Gazişehir FK - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:35Al Rayyan SC - Al-Gharafa Sports Club
19:45Al Shabab Riyadh - Al-Hilal FC
19:45MO Béjaïa - AS Aïn M'lila
19:45CA Bordj Bou Arréridj - MC Alger
20:00FC Zürich - BSC Young Boys
20:00FC Luzern - FC Thun
20:00Al-Ittihad Al-Sakndary - Petrojet FC
20:00Servette FC - FC Aarau
20:00FK Proleter Novi Sad - FK Mačva Šabac
20:00FK Napredak Kruševac - FK Radnik Surdulica
20:00Red Star Belgrade - FK Rad
20:00FK Radnički Niš - FK Zemun
20:00Ludogorets 1945 - PFC Levski Sofia
20:00SV Allerheiligen - SK Sturm Graz II
20:00KAC Marrakech - Difaa El Jadida
20:00Manta Fútbol Club - America de Quito
20:00Liga Deportiva Universitaria de Quito II - Deportivo Cuenca II
20:00Vilamarxant - UD Alzira
20:00Bourges 18 - Vierzon
20:00Nk Ivančna Gorica - NK Bled
20:05Al Kuwait SC - Al-Nasr
20:15Deportivo Toluca II - Cruz Azul
20:29KSZO Ostrowiec - Wisła Sandomierz
20:30Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC
20:30Larissa - Lamia F.C.
20:30Hapoel Be'er Sheva F.C. - Hapoel Ra'anana A.F.C.
20:30C.D. Puerto Quito - LDU de Portoviejo
20:30K.F.C. Dessel Sport - Thes Sport
20:45Olimpia Elbląg - K.S. Energetyk ROW Rybnik
21:00Dijon FCO - Lille OSC
21:00Stade de Reims - Angers SCO
21:00Stade Malherbe Caen - En Avant de Guingamp
21:00FC Nantes - Toulouse FC
21:00RC Strasbourg - AS Monaco FC
21:00FC Viitorul Constanța - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
21:00Royal Antwerp - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
21:00K.V. Kortrijk - K. Sint-Truidense V.V.
21:00Córdoba CF - Deportivo de La Coruña
21:00C.D.P. Curicó Unido - C.D. Palestino
21:00EM Deportivo Binacional - Club Universitario de Deportes
21:00Club Nacional de Football - C.A. Peñarol
21:00R.E. Virton - Seraing United
21:00Nova Cidade - Perolas Negras
21:00SC Haifa Robbie Shapiro - Hapoel Kafr Kanna
21:00Olimpia - Clube Atlético Juventus
21:00Red Bull Brasil - UE Sant Andreu
21:00İbis SC - Serrano PE
21:00Racing Club d'Abidjan - Sporting Club de Gagnoa
21:00Ferroviário Atlético Clube - São Bernardo Futebol Clube
21:00SC Atibaia - Clube Atlético Votuporanguense
21:00Associação Desportiva São Caetano - Rio Claro Futebol Clube
21:00Esporte Clube Taubaté - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
21:00Ituano Futebol Clube - Novorizontino
21:00Mirassol Futebol Clube - Audax São Paulo Esporte Clube
21:00EC Primavera - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Siquinala - Deportivo Iztapa
21:00Strasbourg - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
21:15Orlando Pirates - Chippa United F.C.
21:15Maritzburg United F.C. - Highlands Park F.C.
21:30Udinese Calcio - S.S.C. Napoli
21:30Lech Poznań - Korona Kielce
21:30K.R.C. Genk - K.A.S. Eupen
21:30Club Atlético Lanús - Club Atlético Patronato
21:30A.F.C. Tubize - Lommel United
21:30The New Saints F.C. - Gap Connah's Quay F.C.
21:30Club Atlético Acassuso - Barracas Central
21:30Deportivo Español - All Boys
21:30CD UAI Urquiza - CA San Miguel
21:30CSyD Flandria - Estudiantes de Buenos Aires
21:30Comunicaciones - Defensores Unidos
21:30S.S. Juve Stabia - Monopoli
21:30Clube Nautico Marcilio Dias - Brusque Futebol Clube
21:30Raca Sport Brazil - Mineiros Esporte Clube
21:30Quilmes Atlético Club - Deportivo Laferrere
21:30Club Atlético Argentino Rosario - Deportivo Merlo
21:30Udinese - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
21:45FC Barcelona - Sevilla FC
21:45SC Heerenveen - AFC Ajax
21:45FC Utrecht - AZ Alkmaar
21:45US Triestina Calcio - Ternana Calcio
21:45Lionel Messi - Sevilla FC
21:45Barcelona - Sevilla (beIN SPORTS HD 2)
22:00América Futebol Clube Minas Gerais - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
22:00Botafogo de Futebol e Regatas - Bajai LSE
22:00Universitario de Sucre - Royal Pari
22:00Deportes Magallanes - C.D. Melipilla
22:00Ittihad Riadi Tanger - Chabab Rif Al Hoceima
22:00CD Ourense - Clan Juvenil
22:00Real Frontera - Atlético El Vigía
22:00CD Municipal Mejillones - AC Colina
22:00Deportes Rengo - Escuela de Futbol de Macul
22:30Avaí Futebol Clube - Oeste Futebol Clube
22:30Boa Esporte Clube - Guarani
22:30Villa Nova AC - Esporte Clube Juventude
22:30Deportes Recoleta - San Antonio Unido
22:30Yaracuy - Atletico Furrial
22:30Yaracuyanos - Deportivo JBL del Zulia
22:30W Connection F.C. - Central
22:45Grupo Sportivo de Loures - Sporting
23:00Cincinnati - Nashville FC
23:00Valledupar F.C. - Deportes Quindío
23:00Provincial Ovalle - Deportes Linares
23:00Newell's Old Boys II - Club Atletico Tigre II
23:00Titanes - Ureña FC
23:15Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Independiente Medellín
23:15Sport Rosario II - Club Deportivo Universidad San Martín de Porres II
23:30Unión La Calera - CD Huachipato
23:30Real Garcilaso - Unión Comercio
23:30Deportes Limache - Real San Joaquín
23:45Boca Juniors - C.A. Rosario Central
00:00Guayaquil City - Barcelona Sporting Club
00:00Club General Díaz - Deportivo Santaní
00:00Agropecuario - Independiente Rivadavia
00:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Dorados de Sinaloa
00:00Real Monarchs SLC - Reno 1868
00:00CD Cuautla - Dorados de Sinaloa II
00:00Deportivo Gladiadores - Club Canoneros Marina
00:00Loros de la Universidad de Colima - Universidad de Guadalajara II
00:00Orizaba - Cocodrilos De Tabasco
00:00Tuxtla - Irapuato FC
00:00Sporting San Jose - Once de Abril
00:00Deportivo Mixco - Deportivo Jocotan
00:00Mushuc Runa Sporting Club - Liga Deportiva Universitaria de Loja
00:00Santa Rita - Olmedo
00:00Diriangén FC - CD Walter Ferreti
00:15The Strongest - Guabirá
01:00Querétaro F.C. - Cruz Azul
01:00Fortaleza EC - Paysandu Sport Club
01:00Sport Club do Recife - CR Vasco da Gama
01:00São Paulo - Clube Atlético Paranaense
01:00Pioneros de Cancun - Yalmakan
01:00CE Lajeadense - Gremio Porto Alegrense II
01:00Estudiantes Tecos - Correcaminos II
01:30Atlético Bucaramanga - Boyacá Chicó F.C.
01:45Sport Rosario - Universidad San Martín
02:00Newell's Old Boys - Club Atlético Tigre
02:00Club Deportivo Universidad Católica - C.D. Universidad de Concepción
02:00Club Nacional - Club Guaraní
02:00Deportivo Santamarina - Club Atlético Temperley
02:00Club Independiente Santa Fe - La Equidad
02:00Pacific - Gavilanes de Matamoros
02:00CD Centenario - Azuero
02:00Alianza - AF Sporting San Miguelito
02:00Santa Gema F.C. - Club Deportivo Plaza Amador
02:00CD Universitario - Independiente FBC
02:00Charleston Battery - FC New York Red Bulls II
02:00Pittsburgh Riverhounds - Bethlehem Steel
02:05Platense - Club Atlético Brown
02:05Villa Dalmine - Quilmes Atlético Club
02:10Liga Deportiva Universitaria de Quito - Deportivo Cuenca
02:30Louisville City FC - Indy Eleven
03:00C.F. Pachuca - Club Santos Laguna
03:00Club América - Club Tijuana
03:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Londrina Esporte Clube
03:00Lobos UPNFM - C.D. Motagua
03:00Club Celaya - Atlante F.C.
03:00Canterbury United - Southern United FC
03:00Deportivo Tepic - Club Necaxa II
03:00Inter Playa del Carmen AC - Universidad Autónoma de Zacatecas
03:00Santos de Guápiles - Limón F.C.
03:45Patriotas - Once Caldas
13:00Stefano Baldoni - Germain Gigounon
14:15Sieber/Jahn - Junaid/Pel
14:45Sara Sorribes Tormo - Anastasia Grymalska
15:05Gil/Matos - Dischinger/Falcao
15:45Joao Domingues - Philip Henning
16:00Pedro Sousa - Nicolaas Scholtz
16:00Julia Goerges - Belinda Bencic
16:00Francisco Cerundolo - Joao Souza
16:00Gael Monfils - Diego Sebastian Schwartzman
16:00John Isner - Ernests Gulbis
16:00Taro Daniel - Sandro Ehrat
16:00Arthur Rinderknech - Tobias Simon
16:00Filippo Baldi - Ugo Humbert
16:00Myrtille Georges - Chloe Paquet
16:30Marcel Granollers - Mackenzie Mcdonald
16:30Balzerani/Summaria - Sude/Leite
16:30Guido Pella - Jurgen Zopp
16:30Sebastian Ofner - Ruben Bemelmans
16:30Alicia Barnett - Arlinda Rushiti
16:30Eden Silva - Greta Arn
16:30Yasmin Mansouri - Lou Adler
17:00Karen Khachanov - Daniil Medvedev
17:00Daniell/Koolhof - Benneteau/Pouille
17:00Jordi Arconada - Oliver Crawford
17:00Popescu/Jorge - Goering/Pislak
17:00Louise Kwong - Emily Fanning
17:00Alex Molcan - Evan Furness
17:00Alycia Parks - Pamela Montez
17:00Layne Sleeth - Alexandra Damaschin
17:30Johannes Haerteis - Gleb Sakharov
17:30Benoît Paire - Alexei Popyrin
17:30Nikles/Salman - Borsos/Nagy
17:30Anshba/Potocnik - Di Sarra/Colmegna
17:44Leny Mitjana - Ivan Gakhov
18:00Guillermo Garcia-Lopez - Vasek Pospisil
18:00Isabella Shinikova - Mallaurie Noel
18:00Mathilde Armitano - Julie Gervais
18:00Juan Sebastian Gomez - Gonzalo Lama
18:00Andrea Collarini - Gonzalo Escobar
18:00Junior Ore - Orlando Luz
18:00Conner Huertas Del Pino - Ulises Blanch
18:30Kyle Edmund - Richard Gasquet
18:30Pavel Kotov - Geoffrey Blancaneaux
18:30Denis Yevseyev - Andrew Watson
18:30Alice Garcia - Lorraine M. Guillermo
18:30Melodie Collard - Victoria Oppel
18:30Nadja Gilchrist - Andrea Renee Villarreal
18:30Zelenay/Molchanov - Weissborn/Stakhovsky
18:30Kudla/Cerretani - Mies/Podlipnik-Castillo
19:00Anastasia Pribylova - Maya Tahan
19:00Galateia Mesochoritou - Dia Evtimova
19:30Martin Cuevas - Alexander Merino
19:30Thiago Seyboth Wild - Gonzalo Villanueva
19:30Arklon Huertas Del Pino Cordova - Renzo Olivo
19:44Mick Lescure - Elliot Benchetrit
20:00Anna Siskova - Elena Bogdan
20:00Jessica Ho - Alexandra Stevenson
20:00Maria Tanasescu - Catherine Harrison
20:00Cressy/Meister - Fruttero/Schneider
20:00Bar Tzuf Botzer - Tom Fawcett
20:00Daniel Nguyen - Thai-Son Kwiatkowski
20:00Jelle Sels - Martin Redlicki
20:00Pavel Krainik - Jordan Sauer
20:00Garcia-Lopez/Marrero - Mayer/Jarry
20:30Katie Volynets - Mari Osaka
21:00Dutra Da Silva/Russi - Britto/Santos
21:00Dragos Dima - Mauricio Echazu
21:00Reid/Smith - Galloway/Pasha
21:00Cristian Rodríguez - Camilo Ugo Carabelli
21:00Mathias Zukas - Sergio Galdos
21:30Dasha Ivanova - Ayaka Okuno
21:30Dasha Lopatetskaya - Oleksandra Gorchanyuk
21:30Tori Kinard - Chanelle Van Nguyen
21:30Eric Samuelsson - Takanyi Garanganga
21:30Evan King - Petros Chrysochos
21:30Zachary Garner - Patrick Kawka
22:00Bianca Vanessa Andreescu - Maria Mateas
22:00Moore/Perrin - Danilina/Eikeri
22:30Borna Gojo - Ivo Karlovic
22:30Genaro Alberto Olivieri - Tomas Martin Etcheverry
22:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Pedro Sakamoto
23:00Catherine Leduc - Priyanka Shah
23:00Kennedy Shaffer - Andreea Ghitescu
23:00Safiya Carrington - Hayley Carter
23:00Alenik Clayton - Mathias Bourgue
23:00Alex Rybakov - Alejandro González
23:00Hugo Grenier - Pablo Vivero Gonzalez
23:00Lucas Gomez - Roberto Ortega-Olmedo
00:00Jordan Thompson - Casper Ruud
00:30Rasheeda Mcadoo - Alexandra Mikhailuk
00:30Laurent Lokoli - Alejandro Gomez
00:30Lloyd Glasspool - Alen Avidzba
00:30Tommy Paul - Moez Echargui
00:30Trevor Allen Johnson - Alexander Sarkissian
02:00Alexander Crnokrak - Socrates Leon Tsoronis
02:00Brydan Klein - Jose Rubin Statham
02:00Jack Clements - William Ma
02:00Astra Sharma - Sabastiani Leon
03:30Alexander Babanine - Scott Puodziunas
03:30Calum Puttergill - Colin Sinclair
03:30Radomir Jovanovic - Thomas Bosancic
03:30Matthew Christopher Romios - Moerani Bouzige
03:30Giorgie Jones - Erin Routliffe
03:30Isabella Bozicevic - Verena Meliss
16:00ZSK Gazprom-Ugra Surgut - Lokomotiv Novosibirsk
16:00Örkelljunga VK - Vingåker
16:00Baia Mare - VC Unic Piatra Neamţ
16:00Falkenberg - Södertelge VBK
16:00Kommunalnik Mogilev - Haritaid Minsk
16:00Bornova Belediye Spor - Alanya
17:00Iraklis Thessaloniki V.C. - AO Kifisias Volleyball Club
17:00Lakkapaa - Romero
17:00Savo - VaLePa
17:00Transgaz-Stavropol - MGTU
17:00Vitória S.C. - Esmoriz GC
17:00Tekhnolog-Belogorie - VC Vladimir
17:00Sport Club Municipal Craiova - Zalău
17:00Saaremaa - RTU-Robezsardze
17:00BK Tromsø - Forde
17:00Krakow AZS - MCKiS Jaworzno
17:00Tofaş - Bigadiç
17:00Astec Triglav - MTB Maribor
17:30Associação Académica de Espinho - AAS Mamede
17:30Lukoil Neftohimik - Dobrudja 07
17:30Shakhtar Soligorsk - VC Legion
17:30VBF RIG Falköping - Habo
17:30Hylte Halmstad - Sollentuna
17:30Al Ahly SC - Al-Gharafa Sports Club
18:00VK Karbo Benátky nad Jizerou - VK České Budějovice
18:00VK Zlín - Kladno
18:00Pamvochaikos - Foinikas Syroy
18:00ASC Nizhny Novgorod - Grozny
18:00Iskra - Barnaul Üniversitesi
18:00Club Italia - Taviano
18:00Presov - Zvolen
18:00SC Caldas - Viana Casa Peixoto
18:00S.C. Espinho - A. J. F. Bastardo
18:00UBE L'Illa Grau - Textil Santanderina
18:00VC Stroitel Minsk - BATE-BGU
18:00Cluj Üniversitesi - Dinamo Romprest Bükreş
18:00Steaua Bucuresti - CS Arcada Galati
18:00Campia Turzii - CSM Agronomia Bucuresti
18:00TV Amriswil Volleyball - Geneva
18:00Zwolle - VoCASA
18:00Neemeco - Audentese SG Noortekoondis
18:00Daugavpils Universitāte - VK Rivaal Rakvere
18:00SK Limbazi - Bigbank Tartu
18:00Jekabpils Lusi - VK Selver Tallinn
18:00İstanbul BB II - Egirdir Elma
18:00Teuta Durres - Studenti Tirana
18:00Nimburk - Tesla Brno
18:30Indykpol AZS Olsztyn - MKS Banimex Będzin
18:30RGUOR Minsk - Marko Vitebsk
18:30Lunds - Linköpings VC
18:30Sliedrecht - Draisma Dynamo
19:00Zenit Saint Petersburg - Yugra-Samotlor
19:00Lvy Prag - SK Volejbal Ústí nad Labem
19:00Karlovarsko - Aero Odolena Voda
19:00Komotinis - P.A.O.K. Thessaloniki V.C.
19:00Santa Croce - Volley Potentino Potenza Picena
19:00Spartak VKP Myjava - VK KDS Šport Košice
19:00Bystrina Nitra - VK Spartak Komárno
19:00VC Sporting - S.L. Benfica
19:00Vecindario ACE Gran Canaria - Palma
19:00Manacor - Unicaja Almería Voley
19:00CAI Teruel - C.V. Melilla
19:00Novi Pazar Junior - VA-014
19:00OK Radnički Kragujevac - VC Spartak Ljig
19:00Enegriya Gomel - Zapadny Bug
19:00VBK Klagenfurt - UVC Holding GRAZ
19:00TV Schönenwerd - Luzern
19:00Al Khor - Al Sadd SC
19:30VK Brno - VK Dukla Liberec
20:00Toulouse - AS Cannes
20:00Avtomobilist Saint Petersburg - VC Neftyanik
20:00United Frankfurt - TV Rottenburg
20:00TSV Herrsching - TSV Giesen Grizzlys Hildesheim
20:00Stará Lubovna - Trenčín
20:00BC Prievidza - VK Slávia Svidník
20:00Famalicense - Castêlo da Maia Ginásio Clube
20:00Mladi Radnik - VK Spartak Subotica
20:00SK Posojilnica Aich Dob - SG Raiffeisen Arbesbach
20:00Tirana - Erzeni
20:15Río Duero San José - Ushuaïa Ibiza Vóley
20:30Stade Poitevin Poitiers - Arago de Sète Volley-Ball
20:30Tours VB - Tourcoing Volley-Ball Lille Métropole
20:30VfB Friedrichshafen - VCO Berlin
20:30Uni Bern - TSV Jona
20:30Talentteam Papendal/Arnhem - Abiant Lycurgus
21:00Montpellier - Nice Volley-Ball
21:00Zaanstad - Taurus Houten
21:30Marmi Lanza Verona - Sir Safety Perugia
21:30VC Piacenza - Catania
21:30Prata di Pordenone - Pallavolo Tuscania
21:30Leones del Escogido - Estrellas de Oriente
21:30Orion Doetinchem - SSS-Barneveld
22:00Tiburones de La Guaira - Tigres de Aragua
22:35Salt River Rafters - Peoria Javelinas
22:35Surprise Saguaros - Scottsdale Scorpions
00:30Águilas del Zulia - Caribes de Anzoátegui
01:00Bravos de Margarita - Leones del Caracas
02:00Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara
02:30Toros del Este - Águilas Cibaeñas
02:30Gigantes del Cibao - Tigres del Licey
03:00Cañeros de Los Mochis - Charros de Jalisco
03:09Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers
ispor üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle